aydın oto tepe aydın oto tepe

Bornova Hitab’ta Emre ve Hüseyin’de İmzayı Attı

10 / 07 / 2019

İzmir 1. Amatör Ligde bu sezon şampiyonluk hedefleyen Bornova Hitabspor, iç transferde Emre Kuzucuk ile Hüseyin Cenk Sevil’e imzayı attırdı

Geçtiğimiz sezon şampiyonluk yaşadıkları Bornova Hitabspor ile anlaşan Orta saha mevki oyuncusu Hüseyin Cenk Sevil ile Sol kanat oyuncusu Emre Kuzucuk, 2019-2020 sezonunda yeniden Hitab takımına imzayı atarak yuvada kaldılar.

Başarılı oyuncular Emre Kuzucuk ile Hüseyin Cenk Sevil’in imza törene Kulüp Başkanı Hakan Beşyıldız ile Genel Koordinatör Mustafa Yılmaz katılım gösterdi.

 

Emre Kuzucuk;

1992 doğumlu oyuncu futbola Altay Altyapısında başladı. 4 sezon Siyah beyazlı takımın formasını giyen oyuncu ardından Reo Atillaspor’a transfer oldu. 3 sezon Reo Atilla’da oynadıktan sonra oyuncu İzmirgücü takımına transferini gerçekleştirdi. Geçen sezon Bornova Hitab takımında şampiyonluk sevinci yaşayan oyuncu 2019-2020 sezonunda yeniden Bornova Hitabspor takımına imzayı attı.

 

Hüseyin Cenk Sevil;

1992 doğumlu oyuncu futbola Altay altyapısında başladı. 7 sezon Altay formasını giyen oyuncu sırasıyla Ahmetbeylispor, Kırıkkale Büyük Anadolu Spor ve geçen sezon Bornova Hitabspor formalarını giydi. Şampiyon sevinci yaşadığı Bornova Hitabspor’a imza atan oyuncu 2019-2020 sezonu için Evet dedi.

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

aydın oto alt

BENZER HABERLER

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life