çoruhlu aş çoruhlu aş

Ayhan Işık’ın Gittiği Takım Belli Oldu

10 / 07 / 2019

İzmir’in yetiştirdiği yeteneklerden Ayhan Işık, Eskişehir’in BAL Ligi takımlarından Anadolu Üniversite Spor ile anlaşma sağladı

Geçtiğimiz sezonu Foça Belediyespor’da tamamlayan Ön Libero mevki oyuncusu Ayhan Işık, 2019-2020 sezonunda Eskişehir’in Bölgesel Amatör Ligdeki temsilcisi Anadolu Üniversite takımına imzayı attı.

Oyuncuyu birkaç sezondur takip eden Menajer Erdinç Doğruyol, bu sezon başı Ayhan Işık’ı ikna etti ve Eskişehir takımlarından Anadolu Üniversitesi takımına imzayı atmasını sağladı.

Başarılı oyuncun imza törenine Kulüp Başkanı Onur Girdap, Antrenör Güven Sabaz ve oyuncunun Menajeri Erdinç Doğruyol katılım gösterdi.

İmza töreninden sonra konuşan Ayhan Işık, “Bana güvenen ve Anadolu Üniversitesi takımına transfer eden Menajer Erdinç Doğruyol’a çok teşekkür ederim. Ayrıca Kulüp Başkanımız Onur Girdap ve Antrenörümüz Güven Sabaz’a da bana inanıp güvendikleri ve transfer ettikleri için teşekkür ederim” dedi.

 

Amatör Marketinde yer alan başarılı Ön Libero mevki onuncusu Ayhan Işık’ın detaylı bilgilerine ulaşmak için buraya tıklayınız.

 

 

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

 

kutsal inşaat

BENZER HABERLER

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life