fiorita otel fiorita otel

Abbas Alp’ten İkinci İmza, Ömer Yeşilyurt

12 / 07 / 2020

İzmir Süper Amatör Lig ekiplerinden Kemalpaşa FK takımında Sponsor ve destek sağlayan Kemalpaşa’lı işadamı Abbas Alp verdiği sözü tutmaya devam etti ve kanat oyuncusu Ömer Yeşilyurt’un transferini bitirdi

Geçen sezon Kemalpaşa Spor forması ile izlediğimiz Sağ kanat oyuncusu Ömer Yeşilyurt, 2019-2020 sezonunda bir başka Kemalpaşa ekibi Kemalpaşa FK ile anlaşma sağladı.

Geçtiğimiz günlerde Kemalpaşa FK takımına destek olacağını belirten Kemalpaşa’lı işadamı Abbas Alp, verdiği sözleri tutmaya devam etti ve genç yetenek Ömer Yeşilyurt’un transferini bitirdi.

Başarılı oyuncunun imza törenine İş adamı Abbas Alp ve Genel Kaptan Yüksel Erçakır katılım gösterdi.

1997 doğumlu oyuncu futbola Kemalpaşa Spor altyapısında başladı. 8 sezon Kemalpaşa Spor’da futbol oynayan oyuncu ardında Kemalpaşa 1923 takımı ile anlaşma sağladı. 2 sezon Kemalpaşa 1923 takımında koşturan genç yetenek ardından yeniden Kemalpaşa Spor ile anlaşma sağladı. 2017-2018 sezonun ikinci devresi Sincanlar’a giden oyuncu sezon sonu yeniden Kemalpaşa Spor’a geri döndü. Oyuncu 2019-2020 sezonunda bir başka Kemalpaşa ekibi olan Kemalpaşa FK takımı ile anlaşma sağladı.

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

coruhlualt

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life