lifepahtshop lifepahtshop

Bergama’da Adnan Büber, İmzayı Attı

13 / 07 / 2019

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden İzmir temsilcisi Bergama Belediyespor, teknik adam Adnan Büber ile anlaşma sağladı

Önümüzdeki sezon Bölgesel Amatör Küme ( BAL) Liginde şampiyonluk mücadelesi verecek olan Bergama Belediyespor Kulübü, Teknik Direktör Adnan Buber ile 1 yıllık anlaşma imzaladı.

Bergama Belediyespor Kulüp Binasında gerçekleştirilen imza törenine Bergama Belediyespor Kulübü Onursal Başkanı ve aynı zamanda Bergama Belediye Başkanı Hakan Koştu, Bergama Belediyespor Kulüp Başkanı Bilir Altay, Bergama Belediyespor Yönetim Kurulu Üyeleri ile Teknik Direktör Adnan Buber katıldı.

İmza töreninde konuşan Bergama Belediyespor Kulübü Onursal Başkanı ve aynı zamanda Bergama Belediye Başkanı Hakan Koştu “ Bergama Belediyespor Kulübü olarak önümüzdeki yıl Bölgesel Amatör Küme ( BAL) Liginde şampiyonluk mücadelesi vereceğiz. Bu anlamda tecrübesine inandığımız ve güvendiğimiz Teknik Direktör Adnan Buber ile birlikte çalışacağız. İnanıyorum ki Teknik Direktörümüz Adnan Buber ile birlikte oluşturacağımız takımımız Bölgesel Amatör Küme ( BAL) Liginde şampiyon olup yeniden hak ettiği Profesyonel Ligde yerini alacaktır. Kendisine başarılar diliyorum “ dedi.

Bergama Belediyespor Kulübü Teknik Direktörü Adnan Buber ise “Bergama Belediyespor Kulübü Türkiye’de büyük bir camia ve ben de artık bu önemli camianın bir parçası olarak Kulübümüzü yeniden Profesyonel Liglerde mücadele etmesi için ekibim ile birlikte gece gündüz demeden çalışacağız. Hepimiz için hayırlısı olsun “ diye konuştu.

 

 

 

coruhlualt

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life