aydinototepe aydinototepe

Çeşme, Zafer Çağın’la Yola Devam Dedi

19 / 07 / 2019

İzmir Süper Amatör Lig Beyaz Grup’ta mücadele eden Çeşme Belediyespor, Teknik Adam Zafer Çağın ile yeniden anlaşma sağladı

Geçtiğimiz sezon Ligin 6. Haftasında takımın başına geçen tecrübeli Teknik Adam Zafer Çağın, 2019-2020 sezonunda yeniden Çeşme Belediyespor ile anlaşma sağladı.

Geçtiğimiz sezonu 43 puanla 5. sırada tamamlayan Çeşme Belediyespor’da Zafer Çağın’ın yeniden anlaşma sağlaması camiada sevince neden oldu.

2016 yılında Alaçatıspor takımını çalıştıran ve sezon sonunda BAL Ligine çıkma sevinci yaşayan deneyimli çalıştırıcı 2019-2020 sezonunda yeniden Çeşme Belediyespor’a Evet dedi.

Tecrübeli Teknik Adam Zafer Çağın, “Geçen sezon gerilerden gelip, 42 puan toplamamıza rağmen Play-Off’ları kıl payı kaçırdık. Ama bu sezon hedeflediğimiz Play-Off’a ulaşıp, BAL Ligi için mücadelemizi vereceğiz. Öncelikle yeniden anlaşma sağladığım için mutluyum. Bana inananları mahcup etmemek adına çok çalışacağız” dedi.

Zafer Çağın Kimdir?

1958 doğumlu tecrübeli Teknik Adam Beykozspor 1908, Bandırmaspor Baltok, Bağcılar Spor, Urla Gençlik Spor, Çiğli Belediyespor, Gümüşordu Spor, Marmaris Gençlik, İçmeler Belediyespor, Y. Milaspor, Alaçatıspor, Kütahyaspor ve geçen sezon Çeşme Belediyespor takımlarında görev aldı. Deneyimli hoca 2019-2020 sezonunda yeniden Çeşme Belediyespor ile anlaşma sağladı.

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

coruhlualt

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life