aydinototepe aydinototepe

Emrullah Öztürk’ten Amatör Futbolculara Tarihi Uyarı

19 / 07 / 2019

İzmir ve Türk Futbolunun yetiştirdiği tecrübeli futbolcularından ve aynı zamanda Türkiye Amatör Futbolcular Birliği Başkanı Emrullah Öztürk’ten, Tüm Amatör Futbolculara tarihi uyarı geldi

Sosyal Medya’da yaptığı uyarı ile gerek İzmir’de gerekse Türkiye’de Amatör Futbol oynayan tüm Amatör Futbolcuları uyarırken, tehlikeden de bahsetti.

Buna göre Emrullah Öztürk, “Bugün eğer futbol piyasası bu kadar kötüyse Başkanlar, yöneticiler, falan filan evet suçlular. Ama bence piyasayı alt üst eden 80-90-100-120 peşin isteyen olmazsa, oynamam diyen kardeşlerimiz sizin de emekleriniz çok. Sonra isyan ediyoruz. Niye piyasa durgun, niye takımlar çekiliyor ligden, niye kimse aramıyor. Ortada bir sıkıntı varsa, sebebi bu çarkın içinde olan herkestir ve herkes kendini sorgulasın. Yazıktır, günahtır her sezon sonunda bir bakmışsın herkesin bir sürü alacağı kalmış, takımda isyan ediyor. Amatör Futbol Liglerinden oynayan kardeşlerim, lütfen bizden geçti ama size abi tavsiyesi, bugün yükselttiğiniz bu futbol piyasası battı batacak haberiniz olsun. Sözüm ona 5-6 takım isteyeni olan kardeşlerim bu konunun sizlerle alakası şimdilik yok. Sözlerim yokluk içinde kibirlik yapan kardeşlerimedir” dedi.

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

coruhlualt

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life