lifepahtshop lifepahtshop

Yelkispor’da Asil Özdemir Dönemi Başladı

20 / 07 / 2019

İzmir 1. Amatör Lig ekiplerinden Yelkispor, bugün yaptığı kongre ile başkanlığa Asil Özdemir’i yeni başkan seçti

Geçtiğimiz günlerde kongre kararı alan Yelkispor, 20 Temmuz 2019 tarihinde Mustafa Kemalpaşa Mahallesinde bulunun Yelkispor Lokalinde geniş katılımla kongresini yaparken, Güzelbahçe Belediyespor Kulüp Başkanı Soner Tanrıkulu'da kongreyi takip etti.

Yıllarca kulüp başkanlığını sürdüren ve başarılı islere imza atan Ali Turan, yapılacak olan kongrede aday olmadığını açıklarken, seçilen Asil Özdemir’i destekleyeceğini ve tüm camiaya birlik mesajı verdi.

Kadir Akbulut Konuk Olarak Yer Aldı

Gerçekleşen Kongreye İzmir ASKF Başkan Vekili Kadir Akbulut takip ederken, seçilen başkan Asil Özdemir’i de tebrik etti.

Özdemir, “Önceliğimiz Gençliğimiz Olacaktır”

Seçimi kazanan çiçeği burnunda yeni başkan Asil Özdemir, “ Tüm camiamıza verdikleri destekten dolayı çok teşekkür ediyorum. Yıllarca kulübe başkanlık yapan ve hizmetleri olan Ali Turan Başkan’a sağladığı anlamlı destekten dolayı ayrı bir teşekkürü de kendisine sunmak istiyorum. Bu arada ilk işimiz kesinlikle gençliğe hizmet olacaktır. Amacımız genç neslimizi kötü alışkanlıklardan kurtarıp, sporun içine çekip güzel bir toplum yaratmak adına var gücümüzle mücadele edecek. Tüm branşlarımızla başta Yelki gençliği ve halkı olmak üzere, Güzelbahçe, İzmir ve Türk spor ve Futboluna hizmet edeceğiz. 2019-2020 sezonunda mücadele eden tüm Amatör takımlara başarılar diliyorum” dedi.

Ali Turan’dan Duygusal Konuşma

Yıllarca Yelkipsor’a Başkanlık yapan Ali Turan ise, “Bu zamana kadar çok iyi hizmetler verdiğimizi düşünüyorum. Bu bir nöbet değişimidir. Yelkispor sevdamız asla bitmeyecek. Yeni seçilen Asil Özdemir başkanımıza sonuna kadar destek vereceğim. Herşey Yelkispor için” dedi.

 

Yönetim Kurulu;

 

Başkan; Asil Özdemir

Serkan Alacalı

Aras Kaynarca

Müfit Boran

Mustafa Tok

Murat Öz

Özcan Girgin

 

Denetleme Kurulu;

Arif Çetin

Kemal Özbek

Arif Topçu

 

Disipli Kurulu;

Gökhan Ceylan

 

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

coruhlualt

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life