lifepahtshop lifepahtshop

Can Kalender, NEREDE KALMIŞTIK Dedi

20 / 07 / 2019

İzmir 1. Amatör Lig ekiplerinden şampiyonluk hedefleyen Karabağlar Gençyıldız, eski oyuncusu Stoper Can Kalender ile yeniden anlaşma sağladı

Geçen sezonun ilk yarısını Gaziemir FK’da tamamlayan ve burada şampiyonluk sevinci yaşayan oyuncu ikinci devre ise Menderes Belediye takımına transfer oldu ve sezonu orada tamamladı. Başarılı oyuncu 2019-2020 sezonunda yeniden Karabağlar Gençyıldız takımına transfer oldu.

Geçen sezon gösterdiği performansla birçok takımın transfer listesinde yer alan yetenekli savunma oyuncusu Başkan Cihan Demir ve yönetim kurulu, Antrenör Kadir Altundağ’ın bireysel çabasıyla oyuncu 2019-2020 sezonunda Karabağlar Gençyıldız’a Evet derken, nerede kalmıştık dedi.

Başarılı oyuncunun imza törenine Teknik Adam Kadir Altundağ katılım gösterdi.

1996 doğumlu oyuncu futbola Karabağlar Gençyıldız takımında başladı. Tam 6 sezon formasını giydiği Gençyıldız takımından geçen sezon Gaziemir FK takımına transfer olmuş ve şampiyonluk sevinci yaşamıştı. Oyuncu aynı sezonun ikinci devresinde ise Menderes Belediyespor’da sezonu tamamladı. Genç yetenek 2019-2020 sezonunda yuvam dediği Karabağlar Gençyıldız’a geri dönerek imzayı attı.

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

aydinotoalt

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life