çoruhluastepe çoruhluastepe

Kemalpaşa’ya Bu Turnuva Çok Yakışacak

20 / 07 / 2019

Kemalpaşa Belediyesi ve Kemalpaşa Amatör Futbol Kulüpler Birliğini düzenleyeceği U12 CUP 20- 25 Ağustos 2019 tarihleri arası oynanacak

Sınırlı sayıda kulübün katılabileceği Büyük turnuvaya, Futbol okulları ile değil, birebir kendi altyapıları ile Süper Lig temsilcilerinden Beşiktaş, Fenerbahçe, Göztepe, Bursaspor, Sivaspor ve Konyaspor ekipleri de katılım gösterecek. Ayrıca İzmir temsilcilerinden Altınordu, Altay takımlarının da katılım göstereceği Kemalpaşa U12 CUP, 20 Ağustos 2019 tarihinde start verecek.

Kemalpaşa 1923, Yamaçgücü, Pınargücü, DSİ İzmir, Marmaris 1923 ve Murat Germen takımları isimlerini yazdırdı.

Organizasyonun fikir babası Kemalpaşa 1923 takımının başarılı çalıştırıcı Özay Yücel, “Öncelikle bu organizasyona her anlamda destek sağlayan Kemalpaşa Belediye Başkanımız Rıdvan Karakayalı, Belediye Spor Müdürü Coşkun Dinçer ve Kemalpaşa İlçe Spor Müdürü Özkan Kızılaslan ‘a Kemalpaşa Kulüpler Birliği adına çok teşekkür ediyoruz. Katılıma ciddi talep var. Bu nedenle bizler bu sayıyı elit lig takımları ile sınırlaştırdık. Ortalama 25-30 takımla turnuvamızı yapıp, Kemalpaşamıza bu anlamlı hizmeti getirmek istiyoruz. Ayrıca çocuklarımıza böyle bir turnuvanın keyfini de yaşatmak istiyoruz” dedi.

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

aydinotoalt

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life