çoruhlu aş çoruhlu aş

BAL Ligine Katılımda Esneklik Yapıldı

21 / 07 / 2019

Spor Toto Bölgesel Amatör Lige 2019-2020 sezonunda mücadele edecek olan BAL takımlarının katılım payı ücretini ödeme tarihi 19 Temmuz 2019 olarak belirlenmişti

Bazı kulüplerin yönetimini belirlememesi ve bazı takımlar ise Belediyeler ile ödeme planı yapılmasına rağmen, kulüp yöneticileri ile belediye yöneticileri birbirlerine bırakması nedeniyle katılma hakkını kaybeden takımlara esneklik yapılacağı gelen bilgiler arasında.

19 Temmuz 2019 tarihinden yaşanan karışıklık sebebi ile Bucaspor katılım payını yatıramamıştı. Esneklik sağlanan takımlardan biri de İzmir temsil edecek olan Sarı lacivertli ekip olduğu gelen bilgiler arasında.  Bucaspor’un Katılım payını ödemesi durumunda BAL Liginde mücadele edebileceği belirtildi.

Buna göre edindiğimiz bilgiye göre bazı takımlar için esneklik yapılacağı ve 22 Temmuz 2019 tarihine kadar süre verildiği, verilen süre içinde katılım payını yatıran takımlarda tamamlanması durumunda en geç 25 Temmuz’da katılım sağlayan takımların isimleri Federasyon tarafından açıklanacağı ifade edildi.

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

barfix

BENZER HABERLER

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life