çoruhluastepe çoruhluastepe

Menemen Gençlik’te Hedef Şampiyonluk

21 / 07 / 2019

İzmir 1. Amatör Ligin yeni temsilcisi Menemen Gençlik Spor takımı 2019-2020 sezonuna hazırlıklarını yaparken yönetim, teknik heyet ve oyuncu grubu şampiyonluk yemini etti

Geçen sezon kurulan ve ilk senesinde 2. Amatör Ligde 44 puan toplayan ve grup lideri olarak 1. Amatör Lige direk şampiyon olarak çıkan Menemen Gençlik takımı, 2019-2020 sezonun hazırlıklarını hız verdi. Bugün yaptığı yönetim kurulu toplantısında Başkan Adem Akay ve yönetim kurulu, sezon sonunda şampiyonluk yaşayıp, Süper Amatör Lige çıkacaklarını ifade etti.

2018 yılında Adem Akay başkanlığında kurulan Menemen Gençlik Spor, Tekin Taşdemir, İdris Yıldız, İlhan Kadak, Muzaffer Yüksel, Çetin Oflamaz ve Ethem Can Gencer’in kuruculuğunu yaptığı Kulüp ilk senesinde şampiyonluk yaşayıp 1. Amatör Lige çıktı.

Yönetim Kadrosu Şöyle Oluştu;

Başkanlığı Adem Akay’ın yaptığı yönetim kurulu; Tekin Taşdemir, İdris Yıldız, İlhan Kadak, Muzaffer Yüksel, Çetin Oflamaz,  Ethem Can Gencer, Ömer Avcı, Mustafa Demir, Ersin Yıldız, Barış Görer, Erhan Yazıcı, Kemal Şarlı, Yusuf Yıldız, Mevlüt Yeşildere, Zafer Hayırlı, Gürkan Kahraman, Erhan Yıldız, Gökhan Öz ve Oğuzcan Akay yer aldı. Teknik Heyette ise; Kemal Şarlı, Ethem Can Gencer ve İlhan Kadak yer aldı.

Başkan Adem Akay konuşmasında, “ Kuruluşumuzun İlk senesinde şampiyonluğu yaşamak bize çok gurur verdi. Sporun barış ve kardeşlik dili olduğunu göstermek adına önümüzde çok uzun yıllar var. Çok önemli ve büyük projelerimiz var. Altyapıya destek vererek ve Futbol Akademisi kurarak önümüzde nice şampiyonluklara ulaşacağız. Bu başarıda emeği emeği geçen yönetim kurulumuz, Antrenörlerimiz ve futbolcularımıza çok teşekkür ederim. Sponsor olarak kulübe destek olan değerli işadamı ve esnaflarımıza da ayrıca teşekkür ediyorum.12.adam dediğimiz taraftarlarımız ve sporseverleri de kutluyorum. Ayrıca 2019-2020 sezonunda tüm Amatör Futbol kulüplerine kazasız belasız güzel bir lig yaşamalarını temenni ederim” dedi.

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

aydinotoalt

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life