lifepahtshop lifepahtshop

Menemen Gençlik’te Transferler Tamam

22 / 07 / 2019

Bu sezon 1. Amatör Ligde şampiyonluk hedefleyen Menemen Gençlik takımı, 2019-2020 sezonunda mücadele edecek oyuncularını basına tanıttı

Kurulduğu ilk senesinde 2. Amatör’den 1. Amatör Lige şampiyon olarak çıkan Menemen Gençlik takımı, 2019-2020 sezonunda şampiyonluk hedeflerini açıklarken, yapılan iç ve dış transferleri de tanıttı.

Buna göre yuvada kalan oyuncular;

Kalan Oyuncular;

Kaleci Düzgün Taşkın, Sol Bek Sercan Saygılar, Orta Saha Oyuncualrı Sinan Karaaslan, Gökhan Özkan, Mehmet Özcan, Sağ Açık Onur Tunç, Sol Açık Fırat Dündar ve Forvet Soner Tanrıverdi şampiyonluk sevinci yaşadıkları Menemen Gençlik takımına yeniden imza atarak yuvada kaldı.

 

Dış Transferler;

Dış transferler; Yahşelli Gençlik’ten kaleci Murat Bağcacı, Sol Bek Rami Doğuş, Stoper Recep Oğurcalı, Ön Libero Tolga Korkmaz, Harmandalı Gençlik’ten Stoper Bilal Eroğlu, Sağ Bek Abdurrahman Sevgi ve Sağ Kanat Atakan Barut, Uşak Vefaspor’dan Stoper Atakan Akay, Poyracıkspor’dan Orta Saha Ali Şahin, Ağaspor’dan Orta Saha Galip Uca, Asarlık Gençlik’ten Sol Kanat Resul Varkan ve Sağ Kanat Toprak Akay, Koyundere Gençlik’ten Forvet Volkan Yıldız ve Ayvalık Barbaros Spor’dan Forvet Salih Çınarlı 2019-2020 sezonunda Menemen Gençlik Spor kulübüne imzayı attılar.

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

aydinotoalt

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life