çoruhluastepe çoruhluastepe

Yolspor Onlara Emanet

22 / 07 / 2019

İzmir 1. Amatör Ligde bu sezon şampiyonluk hedefleyen Yolspor’da teknik heyet belli oldu

Geçen sezon mütevazi bir kadro ile Süper Amatör Lig finalinden dönen başarılı ekip, bu sezon Süper Amatör lige çıkmayı ve şampiyonluğu hedefliyor.

Geçen sezon takımın Teknik Adamlığını Nihat Kurtulan’ın yaptığı takımda yardımcı ve altyapı antrenörlüğünü yapan Recep Yaman’ında mücadeleci olması Yolspor’a heyecan katarken, başarılı ve genç teknik adamlar 2019-2020 sezonunda yeniden Yolspor ile yola devam dedi.

Geçen sezon (2018-2019)  ikinci devre Bornova Hitab takımını çalıştıran Nihat Kurtulan, elde ettiği şampiyonlukla şimşekleri üstüne çekmeyi başardı.

Başarılı Teknik Adamlar A takımda Nihat Kurtulan ile Altyapıda görev alacak olan Recep Yaman’ın imza törenine Yolspor Genel Koordinatörü Nevzat Yuca katılım gösterdi.

Kurtulan, “Bu sene Şampiyonluğa Ulaşacağız”

Genç ve savaşçı kimliğine sahip A takım teknik sorumlusu Nihat Kurtulan, “Geçen sezon gayet başarılı bir sezon yaşadığımız düşünüyorum. Evet gönül isterdi ki Süper Amatör Ligde olalım. Bu sene ise yine kadromuzu koruyup, yapacağımız nokta transferlerle hedeflediğimiz şampiyonluğu camiamıza hediye etmek istiyoruz” dedi.

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

coruhlualt

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life