fiorita otel fiorita otel

Gaziemir Gençlik’te Ramazan Abacı Dönemi

23 / 07 / 2019

İzmir Süper Amatör Ligin köklü kulüplerinden Gaziemir Gençlik Spor, yaptığı Genel Kurul sonrası Gaziemir’in sevilen isimlerinden Ramazana Abacı yeni başkan seçildi

15 Temmuz 2019 tarihinde yapılması gereken kongrede yeterli çoğunluk sağlanamayınca 22 Temmuz 2019 tarihinde yapılan kongrede tek liste giren Ramazan Abacı ve ekibi, Gaziemir Gençlik takımımın yönetimini oluşturdu.

Geçen sezon 1. Amatör Ligde Gaziemir Seydiköy takımına başkanlık yapan ve sezon sonunda şampiyonluk sevinci yaşatıp, Süper Amatör Lige çıkmasında büyük pay sahibi olan Ramazan Abacı, 1954 yılında kurulan ve 3. Lig heyecanı yaşayan Gaziemir’in köklü kulüplerinden Gaziemir Gençlik takımına başkan seçildi.

Abacı, "Kulübümüzü ve İlçemizi En İyi Şekilde Temsil Edeceğiz"

Seçimin sonlanması ile başkanlığa seçilen Ramazan Abacı, “Gaziemir Spor Kulübünün Olağan Kongresini 22 Temmuz 2019 tarihinde gerçekleştirdik. Geçmiş dönemlerde yönetimlerde görev alan fedakar ve iyi niyetli çalışmalarından dolayı tüm arkadaşlara teşekkürlerimi sunuyorum. 65 yıllık bir çınar olan kulübümüzü ve aynı zamanda ilçemizi en iyi şekilde temsil edeceğiz “dedi.

 

Yapılan Kongre sonrası Liste şöyle oluştu;

Başkan; Ramazan Abacı

Enver Kapı

Oğuz Seyran

Hakan Sütlü

Aydın Kemahlı

Mustafa Adalar

İsmail Yaşadı

Nurhak Polat

Yavuz Kandıran

Gökçen Vardar

Muharrem Fetvacı

Mehmet Ali Felibe

Veysel Barış Ayan

Bilgin Arda

Yılmaz Sert

 

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

barfks

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life