fiorita otel fiorita otel

Yıldız Oyuncu Ali Özak, Kemalpaşa FK Dedi

24 / 07 / 2019

İzmir Süper Amatör Lig ekiplerinden Kemalpaşa FK (Esnafgücü), dış transferde Çiğli Belediyespor’dan Deneyim Savunma ve Orta Saha oyuncusu Ali Özak’ı renklerine bağladı

Sezona yaptığı transferlerle damga vurmaya devam eden Kemalpaşa FK (Esnafgücü) takımı, İşadamı ve aynı zamanda Başkan Adayı Abbas Alp’in gelmesi ile ilk önemli transferi Hakan Pekserbes olurken, ikinci Bomba transfer ise Çiğli Belediyespor’dan Ali Özak’ı transfer ederek kadrosuna dahil etti.

Deneyimli ve başarılı oyuncu Ali Özak’ın imza törenine Başkan Adayı Abbap Alp katılım gösterdi.

Abbas Alp, “Verdiğimiz Sözleri Tutuyoruz”

Transferin sonlanması ile birlikte Kemalpaşa FK(Esnafgücü) Başkan Adayı Abbas Alp, “Verdiğimiz sözleri bir bir yerine getiriyoruz. Kadromuza Ali Özak’ı da dahil etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. İlerideki günlerde yapacağımız Bomba transferler ile sezona güçlü girmeyi hedefleyip şampiyonluğu Kemalpaşa’mıza getirmek istiyoruz” dedi.

 

1987 doğumlu Ön libero ve Sağ bek mevkilerinde oynayabilen deneyimli oyuncu futbola Küçükçiğli Yenimahalle takımında başladı. 3 sezon oynadıktan sonra Çiğli Belediyespor altyapısında transfer olan oyuncu burada 3 sezon mücadele etti. Ardından Bergama Belediyespor’a giden oyuncu 1 sezon ayrılıktan sonra yeniden yuvaya dönerek Çiğli Belediyespor’a imza attı. Deneyimli oyuncu 8 sezon daha Çiğli Belediyespor formasını terletti. Başarılı oyuncu 2019-2020 sezonunda şampiyonluk hedefleyen Kemalpaşa FK(Esnafgücü) takımına imzayı attı.

Tecrübeli oyuncu BAL Liginde 131, diğer amatör liglerde ise 100 maçta forma giymeyi başardı.

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

barfks

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life