aydinototepe aydinototepe

Kemalpaşa Amatör Kulüplerine Müjdeli Haber

24 / 07 / 2019

Ege Spor Life Gazetesi İmtiyaz Sahibi Yılmaz Özlahlan, Kemalpaşa Belediye Spor Müdürü Coşkun Dinçer ile Kemalpaşa Amatör futbolu hakkına konuşma gerçekleştirdi

Kemalpaşa Belediye Spor Müdürü Coşkun Dinçer’i ziyaret eden Ege Spor Life Gazetesi İmtiyaz Sahibi Yılmaz Özlahlan, 2019-2020 sezonunda Amatör futbol takımlarına sağlanacak katkı ve destek hakkında bilgi aldı.

Yeni görevinde başarı dilediğimiz Kemalpaşa Belediye Spor Müdürü Coşkun Dinçer, Kemalpaşa Belediyesi olarak hem Amatör Spor’a hem de diğer branşlara önem verdiklerini dile getirdi.

Sözlerine devam eden çiçeği burnunda Kemalpaşa Belediyesi Spor Müdürü Coşkun Dinçer, “Öncelikle tüm Spor kulüplerimize eşit mesafedeyiz, ne kadar Kemalpaşaspor’da görev alsam da. Bütün arkadaşlarımıza Belediye olarak elimizden gelen her şeyi yapmak istiyoruz. Çünkü spor gençliğimize sağlayacağı ahlaki ve diğer yönlerden dahi olsa kötü alışkanlıklardan kurtarma adına tüm kulüplerimize bu konuda destek olacağız” dedi.

Kemalpaşa Futbolunu Türkiye’ye Duyuracağız

Yapılacak turnuva hakkında konuşan Coşkun Dinçer, “Ağustos 20’da başlayacak olan Kemalpaşa U12 Cup konusuna değinen Dinçer, “ Kemalpaşa ile ilgili, Kemalpaşa’da futbolun adını duyurmak adına Özay Yücel ve Özgür Ejder Tunç arkadaşlarımız böyle bir öneri ile gelmelerini Belediye Başkanımız Rıdvan Karakaya’ya ilettim. Başkanımızın bu konuda olumlu destek olmak istemesi bizlerin de böyle bir turnuvaya start vermemizi sağladı” dedi.

Açılacak Branşlarla Hizmetimiz Devam Edecek

Dinçer, “Kemalpaşa ilçemize spor anlamında ciddi hizmetler vermeyi kendimize görev edindik. Açtığımız sportif faaliyetlerdeki kurslarımızla Kemalpaşa gençliğine hizmet etmeye başladık. Basketbol, Voleybol, Hentbol gibi branşları faaliyete hazırlıyoruz. Açtığımız yüzme kursları ile çocuklarımızı sevindirmek bizleri de mutlu ediyor. Bizlere bu anlamda önemli çalışma yapan Kemalpaşa Belediyesi Spor Koordinatörü Mükremin Kars’ın yaptığı çalışma doğrultusunda güzel faaliyetlerde bulunacağız. Turnuvamıza herkesi bekliyor ve destek olmalarını diliyoruz” dedi.

En Kısa Zamanda CANSUYU Verilecek

Takımlara maddi destek konusunda konuşan Coşkun Dinçer, “Kemalpaşa’da faaliyet gösteren Süper Amatör Lig, 1. Amatör Lig ve 2. Amatör Ligde mücadele eden tüm takımlarımıza ileri bir tarihte CANSUYU adı altında destek olacağız. Kulüplerimize hem maddi hem de malzeme adına gerekli yardımı yapacağız” dedi.

 

 

Haber ve Foto: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

aydinotoalt

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life