fiorita otel fiorita otel

Bornova Hitabspor Sahaya İndi

24 / 07 / 2019

İzmir 1. Amatör Ligde bu sezon şampiyonluk hedefleyen Bornova Hitabspor, 2019-2020 sezonun ilk çalışmasını yaparak sezona start verdi

Geçen sezon elde ettiği şampiyonlukla 1. Amatör Lige direk çıkan Bornova Hitabspor, 2019-2020 sezonunda hedefledikleri şampiyonluğa ulaşmak adına erken start aldı ve A takım ile Genç takım olmak üzere 39 sporcu teknik heyeti ve Yönetim kurulu ile sahaya indi.

Kulüp Başkanı Hakan Beşyıldız, Genel Kaptan Ozan Beşyıldız, Sekreter İbrahim Çelengir, Sayman Cemal Tosun, yönetim Kurulu Üyesi Zeki Cihay, Genel Koordinatör Mustafa Yılmaz, Koordinatör Ahmet Viltan, Teknik Heyette Erhan Daşdelen, Mesut Ceylan, Kaleci Antrenörü Fatih Lale, Altyapı Antrenörü Ferit Gaziler, Masör Cahit Arslan ve 39 Sporcu bugün sahaya inerek sezonun ilk çalışmasını yaptı.

Beşyıldız, “Şampiyonluk İstiyoruz”

Sezon açılışında konuşan Bornova Hitabspor Kulüp Başkanı Hakan Beşyıldız, “Geçen sene yakaladığımız başarıyı bu sezon da elde etmek adına transferlerimizi yaparak, 2019-2020 sezonuna hazır bir hale girmek adına sahaya indik. Biz şampiyonluğa inandık. Ve sezon sonunda Süper Amatör Ligde olmak adına var gücümüzle çalışacağız. Öncelikle ekibimizde yer alan yönetim Kurulu Üyelerimize, Teknik Heyetimize ve sahada ter dökecek olan tüm oyuncularıma başarılar diliyorum. Ayrıca 2019-2020 sezonunda mücadele edecek olan tüm takımlara kazasız belasız ve güzel bir lig yaşanmasını temenni ediyorum” dedi.

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

coruhlualt

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life