aydinototepe aydinototepe

Bayındırspor’da, O SENE BU SENE

25 / 07 / 2019

Ege Spor Life Gazetesi İmtiyaz Sahibi Yılmaz Özlahlan’ın bugün ki adresi Bayındırspor Kulübü oldu

 Bayındır Belediyesinde ziyaret ettiğimiz başta Bayındır Belediye Başkanı Uğur Demirezen’in çok ciddi destek sağladığını ve bu sezon ise şampiyonluk hedeflediklerini belirttiler.

Ardından Bayındırspor Kulüp Başkanı Ahmet Toru, Teknik Adam Dilek Uzan ve Yardımcı Antrenör Nail Gökova ile sezon öncesi sohbet gerçekleştirdik.

Ahmet Toru, “Şampiyonluğu Bayındır’a Getirmek İstiyoruz”

Bayındırspor Kulübü Başkanı Ahmet Toru, “Evli ve 1 çocuk babasıyım. Süs bitkileri üretimi işi ile uğraşıyorum. Yarınlarımız olan gençliğe en anlamlı olan spor kulüpleri olması sebebi ile bizleri bu kutsal göreve layık gördüler. Biz yönetim kurulumuz olarak bu sezon hedeflerimize adım adım ulaşacağız. Tabi ki Bayındır Belediye Başkanımız Uğur Demirezen’in inanılmaz desteğini aldık. Başkanımız bizlere ve Bayındır’a sporun dışında farklı etkinlikleri de olacaktır. Futbolun dışında Güreş, Tekwondo branşlarımızla faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. En kısa zamanda Voleybol şubemizi de hayata geçirip, spor alanlarını genişletmek istiyoruz. Elbette hedefimiz şampiyonluk olacaktır. Bunun içinde elimizden geleni yapıp, Bayındır’ımıza bu mutluluğu yaşatmak istiyoruz” dedi.

Dilek Uzan, “Yarım Kalan İşi Tamamlamaya Geliyoruz”

Tecrübeli Teknik Adam Dilek Uzan ise, “2 sezon önce BAL vizesinin kapısından döndük. Yeni bir yönetim anlayışı ile çalışmalarımıza hız verdik. İskelet kadromuzda yer alan 7 oyuncumuzu takımda tutarak yaptığımız transferlerle sezona hazır girip, uzun soluklu maratondan hedeflerimize ulaşmak istiyoruz. Yarım kalan işi tamamlamak istiyoruz. Takımız 6 Ağustos’ta topbaşı yapacak. Ardından 19 Ağustos’ta 15’te kamp programı yaparak başlamış olacağız. Bizlere her anlamda destek sağlayan Bayındır Belediye Başkanımız Uğur Demirezen’e sonsuz teşekkür ederim. Kulüp Başkanımız Ahmet Toru ve Yönetim Kuruluna ve bu yolda beraber görev alacağım teknik heyette Nail Gökova ve Nurcan Başkanoğlu’na camiamız ve takımımız adına teşekkür ederim” dedi.

Gökova,” Bayındır’a Güzel Sevinç Yaşatmak İstiyoruz”

Geçen sezon takımı çalıştıran ve güzel işlere imza atan Nail Gökova ise, “ Bugün itibari ile takımla anlaşmış bulunuyorum. Beraber görev aldığım Dilek Uzan hocamla yeniden çalışmanın mutluluğunu yaşıyorum. İnşallah bu sezon arzuladığımız şampiyonluk elde edip, Bayındır’a güzel bir sevinç yaşatmak istiyoruz. Yeni sezonda başta kendi takımımız olmak üzere, tüm takımlara başarılar dilerim. Bu göreve yeniden çağıran ve beni layık gören Kulüp Başkanımız Ahmet Toru ve yönetim kuruluna teşekkür ederim” dedi.

 

 

 

Haber ve Foto: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

aydinotoalt

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life