çoruhluastepe çoruhluastepe

İzmir Osmangazispor Oğuz Tezcan’a Emanet

26 / 07 / 2019

İzmir Süper Amatör Ligin yeni temsilcilerinden İzmir Osmangazispor, Teknik Adam Oğuz Tezcan ile anlaştı

Geçen sezon 1. Amatör Ligden Süper Amatör Lige çıkan İzmir Osmangazispor, sezona başlamadan önce ilk iş takımı çalıştıracak teknik adam Oğuz Tezcan ile sözleşme imzaladı.

2019-2020 sezonu Süper Amatör ligde mücadele edecek olan İzmir Osmangazispor Kulübü Tecrübeli Teknik Adam Oğuz Tezcan ile anlaşma sağladı. Geçen sezon Menemen Belediyespor U17 takımını başarıyla çalıştıran Oğuz Tezcan, 2019-2020 sezonunda İzmir Süper Amatör Lig ekiplerinden İzmir Osmangazispor ile anlaşma sağladı.

Başarılı teknik adam Oğuz Tezcan’ın İmza törenine katılan Kulüp Başkanı İdris Akıncı, tecrübeli hoca ile anlaşmaya vardıklarını ve bundan gurur duyduklarını dile getirdi.

Deneyimli çalıştırıcı Oğuz Tezcan ve yardımcıları Kadir Erçiğ ile Erdoğan İlgüz’ün imza töreninde Kulüp Başkanı İdris Akıncı, Genel Sekreter Aslan Yavuz ve Başkan Yardımcısı İlhami Gül katılım gösterdi.

Tecrübeli Hocanın yardımcıları olarak göreve Erdoğan İlgüz ve Kadir Ceren Erçiğ getirildi.  Yeşilova, Manisa Sümerbank, Kütahyaspor ve Gediz Belediyespor olmak üzere 10 yıl Profesyonel ve Amatör futbol hayatı bulunan Oğuz Tezcan, Spor Akademisi mezunu. İstanbul Sefaköy, Kartalspor, Aliağa Aslan Gücü, ve son 4 yıldır’da Menemen Belediyespor Akademi Gelişim Liglerinde çeşitli kategorilerde görev alan Oğuz Tezcan, geçen sezon Menemen Belediyespor U17 takımını çalıştıran hoca, 2019-2020 sezonunda İzmir Osmangazispor ile anlaşma sağladı.

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

aydinotoalt

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life