lifepahtshop lifepahtshop

Menemen Belediyespor, Yönetimi Belli Oldu

27 / 07 / 2019

Bu sezon 2. Amatör Ligden başlayacak olan Menemen Belediyespor, Genel Kurulunu yaptı ve yeni yönetimini belirledi

Menemen İzcileri Gençlik ve Spor Kulübü yaptığı Genel Kurul ile Menemen Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü olarak ismini değiştirdi.

Ardından Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı okundu.

Konuşmalarını yapmak üzere Menemen Belediyesi Başkan Vekili Noyan Özkan söz aldı ve liglere katılacak olan Menemen Belediyespor Kulübü, Menemen ilçesine hayırlı olması dileklerini sundu.Ayrıca sözlerine devam eden Özkan, "Bu sezon 11 branşta Menemen Belediyespor'u temsil edeceğiz. Bu arada Başkanımız Serdar Aksoy'un da herkese selamları var. Gençliğe en iyi hizmeti sunmak adına bizlerde elimizden gelenin en iyisini yapıp, ilçemize güzel hizmetler sunacağız" dedi.

Genel Kurulda söz alan Kulüp Başkanı Adil Acar, “Bugün yapılan Menemen Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü kongresi başkanlık seçiminde başta bu görevi şahsıma laik gören Menemen Belediye başkanı Sayın Serdar Aksoy’a yönetim kurulu arkadaşlarıma bugün burada beni yalnız bırakmayan çalışma arkadaşlarıma sporcu kardeşlerime herkese ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum. Menemen Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Menemen’imize hayırlı olsun. Bundan sonra Menemen’imizin Spor geleceği çok daha güzel olacak. Her şey Menemen için” dedi.

Arslan, “Herkesin Kalbine Dokunacağız”

Ardından Divan Başkanlığını Menemen Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Arslan’ın yaptığı Genel Kuruldaki konuşmada,” Sayın Belediye Başkan Vekilimiz, Meclis Üyelerimiz, Muhtarlarımız, Basınımızın değerli temsilcileri ve Genel kurulumuza katılan tüm konuklarımız hoş geldiniz” dedi. Ayrıca sözlerine devam eden Divan Başkanı Mehmet Arslan, “Atatürk’ün bizlere emanet ettiği bu güzel vatanımızda Zeki Çevik ve Aynı Zamanda Ahlaklı Sporcu yetiştirmek adına var gücümüzle mücadele edeceğiz. Ayrıca Menemen İlçemizin 4 bir yanına dokunan ve halkın sevgisini alan Belediye Başkanımız Serdar Aksoy’un Sportif anlamda imkan sağlamasından dolayı sonsuz teşekkür ederim. Biz Menemen gençliğini kötü alışkanlıklardan kurtarıp, sporunu içine çekerek her kesin kalbine dokunuş yapacağız” dedi.

Yapılan Genel Kurul’da Yönetim Listesi şöyle oluştu;

Başkanlığa Adil Acar seçilirken

Yönetim Kurulu ise;

Barış Çalışkan, Dilek Yücel Aksoy, Kemal Sönmez, Mustafa İlhan, Mehmet Cin, Hüseyin Üstündağ, Mehmet Arslan, Tevfik Barut, Birol Koç, Hakan Paloğlu, Gökhan Akdeniz ve Cüneyt Karakuş’tan oluştu.

Denetleme Asil; Alper Gençer, Rüya Katipoğlu ve Ufuk Tok yer aldı.

 

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

barfks

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life