çoruhluastepe çoruhluastepe

Gaziemir Gençlik’te Faruk Akçay Dönemi

28 / 07 / 2019

İzmir Süper Amatör Lig ekiplerinden Gaziemir Gençlik takımı, sezonun ilk transferini Teknik Adam Faruk Akçay ile yaptı ve anlaşma sağladı

Yapılan kongre sonrası yeni yönetim kurulunu oluşturan ve Gaziemir’in sevilen isimlerinden Ramazan Abacı’nın başkan olması ile işe hızlı koyulan Gaziemir Gençlik takımı, ilk iş olarak İzmir ve Gaziemir’de tanınan teknik adam Faruk Akçay ile anlaşma yaptı.

2016 yılında BAL Liginde mücadele ederken, takımın teknik sorumlusu olarak görev yapan tecrübeli hoca, Ramazan Abacı'nın abaşkan olması ile yeniden görev getirildi.

Geçen sezon Şirinyerspor Sporfit Direktörü olarak görev alan deneyimli çalıştırıcı, 2019-2020 sezonunda Gaziemir Gençlik Spor’a imzayı attı.

Deneyimli çalıştırıcı Faruk Akçay’ın imza törenine Başkan Ramazan Abacı ve Futbol Şube Sorumlusu Enver Kapı katılım gösterdi.

Geçen sezon Şirinyerspor'da Sportif Direktör olarak çalıştıran deneyimli hoca, sırasıyla İzsuspor, Bozyakaspor, Şirinyerspor, Diyanet Gençlik, Zeytinalanı Gençlik, Gaziemir Gençlik ve Eşrefpaşaspor takımlarında görev aldı. Başarılı teknik adam 2019-2020 sezonunda yeniden Gaziemir Gençlik takımına evet dedi ve imzayı attı.

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

 

 

coruhlualt

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life