çoruhluastepe çoruhluastepe

ÖZEL, RUHU OLAN BİR TAKIM KURACAĞIZ

28 / 07 / 2019

Transfer çalışmaları hakkında açıklama yapan Belediye Kütahyaspor Kulübü Başkanı Cahit Özel; kariyerli, başarılı ve ruhlu bir kadro kurarak 3.lig hedeflerine ulaşacaklarını belirti

Transfer çalışmalarını büyük bir titizlikle devam ettirdiklerini belirten Belediye Kütahyaspor Kulübü Başkanı Cahit Özel “ Mert’ten sonra Selçuk ve Adem’i de kadromuza kattık, camiamıza hayırlı olsun. Futbolcu transferlerinde ince eleyip sık dokuyoruz, TFF ve internet verilerine göre transfer yapmıyoruz, futbolcunun sahadaki performansının yanında, saha dışındaki karakterini de araştırarak üç süzgeçten geçtikten sonra hedeflerimize uygun en ideal futbolcuları seçiyoruz. Hafta içinde de transferlerimiz devam edecek, sorumluluğumuzun bilincinde, camiamızın beklentilerine cevap verecek, taraftarlarımızı heyecanlandıracak, şampiyonluğun en güçlü adayı olacak bir takım kuracağımızdan kimsenin şüphesi olmasın, çalışmalarımız bu yönde devam etmektedir” dedi.

3.lig hedeflerine ulaşacak transferleri tamamladıktan sonra kamp sürecinin başlayacağını aktaran Belediye Kütahyaspor Kulübü Başkanı Cahit Özel “ Hem saha içinde hem saha dışında örnek bir futbolcu ve örnek birey olacak kadro kuracağız. Bu kadro herkesin takdirini kazanacak bizi profesyonel lige taşıyacak kariyerli, başarılı ve ruhlu bir kadro olacak. Taraftarlarımızın beklentilerini boşa çıkarmayacak bir politika ile transferlerimizi tamamlayıp kamp sürecine geçeceğiz” dedi.

Özel ayrıca; Bir taraftan transfer çalışmalarını, diğer bir taraftan da Kütahyaspor’un marka değerini artıracak kurumsal çalışmaların devam ettiğini sözlerine ekledi.

 

 

 

 

coruhlualt

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life