çoruhluastepe çoruhluastepe

Gültepespor’a Bir Sponsor Daha

29 / 07 / 2019

İzmir Süper Amatör Ligin yeni temsilcilerinden Gültepespor’a 2019-2020 sezonunda bir sponsor desteği daha geldi

Geçmişte altyapıya her anlamda destek olan Egeas Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı Rüstem Güngör, 2019-2020 sezonunda Gültepespor’a yeniden destek olacağını belirtti.

Yapılan görüşme sonrası Gültepespor Kulüp Başkanı Yasin Satır ile Egeas Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı Rüstem Güngör, 2019-2020 sezonu için sponsorluk anlaşması için imzaları attılar.

Her yıl destek sağlayan Egeas Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı Rüstem Güngör, “Gültepespor’a bu sezonda destek olmaya karar verdik. Elde ettikleri şampiyonlukla Süper Amatör Lige çıkan Gültepespor’un bu sezon yükü biraz daha ağır olacağını bildiğimiz için desteğimizi sürdürmeye karar verdi. Ayrıca altyapıya sağladığımız destekte devam edecek. Geleceğimiz olan çocuklara bir nebzede bizim katkımız olması için Yasin Satır başkanımla gerekli çalışmaları yaptık” dedi.

Gültepespor Kulüp Başkanı Yasin Satır ise,” Sağladığı destek ile altyapımızda birçok sporcu barındırmamıza vesile olan ve ayrıca bu sene A takımımıza da sponsor olan Egeas Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı Rüstem Güngör’e camiamız adına sonsuz teşekkür ederim” dedi.

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

coruhlualt

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life