lifepahtshop lifepahtshop

İZMİR BELEDİYESPOR TAM 12'DEN VURDU

29 / 07 / 2019

15 Temmuz Şehitleri Okçular Vakfı Minikler Açık Hava Türkiye Okçuluk Şampiyonası'nda İzmir Büyükşehir Belediyespor kulübü kürsüye çıktı.

25-29 Temmuz tarihleri arasında İstanbul'da düzenlenen 15 Temmuz Şehitleri Okçular Vakfı Minikler Açık Hava Türkiye Okçuluk Şampiyonası'nda İzmir Büyükşehir Belediyespor kupalarla İzmir'e döndü.

Okçular Vakfı Tesisleri'nde yapılan turnuvaya 35 ilden kız ve erkek toplam 494 sporcu katıldı. Turnuvada Şueda Güneri, Sıla Özdemir ve Gökçe Ersoy'dan oluşan takımımız kürsünün zirvesinde yer aldı. Sporcularımızdan Şueda Güneri, 665 puanla genel sıralamada zirvenin tek sahibi olurken, Gökçe Ersoy ise üçüncülük elde etti.

Sporcularımızdan Şueda Güneri, Sıla Özdemir ve Gökçe Ersoy, turnuvadaki başarılarından ardından Milli takım hazırlık ve gelişim kampına katılmaya hak kazandı. 

Minikler Açık Hava Türkiye Okçuluk Şampiyonası'ndan başarılı sonuçlarla döndüklerini belirten Antrenör Esen Dönmez, “Sporcularımız bir kupa, bir altın ve bir bronz madalya kazandı. Ayrıca üç sporcumuzda milli takım hazırlık kadrosunda yer alacak. Biz, Türkiye'nin okçuluk branşındaki en iyi kulüplerindeniz. Altyapıda da yine farkımızı ortaya koyduk. Antrenörümüz İrem Özdemir ve tüm sporcularımızı kutluyorum” dedi. 

 

 

 

aydinotoalt

BENZER HABERLER

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life