fiorita otel fiorita otel

Halilbeylispor, Mustafa Cengiz Doğu’yu Unutmadı

29 / 07 / 2019

İzmir Süper Amatör Lig ekiplerinden Halilbeylispor’un Kulüp kurucularında Mustafa Cengiz Doğu adına U15 turnuvası düzenlendi

26-27 ve 28 Temmuz 2019 tarihlerinde Halilbeylispor’un ev sahipliğini yaptığı ve Göztepe, Kemalpaşa 1923 ve Aydın Büyükşehir U15 takımlarının da katıldığı Mustafa Cengiz Doğu turnuvası 3 gün oynanan maçlarla sona erdi.

Turnuvayı averajla Göztepe şampiyon tamamlarken, Kemalpaşa 1923 averajla ikinci, Halilbeylispor averajla üçüncü ve son olarak Aydın Büyükşehir Belediyespor turnuvanın sonuncusu oldu.

Turnuvanın fikir babası ve düzenleyen Halilbeylispor Altyapı Koordinatörü Alp Emre Öğüt, “İlk kez düzenlediğimiz bu anlamlı turnuvaya katılan tüm takımlara teşekkür ederiz. Kulübümün kurucularından Rahmetli Mustafa Cengiz Doğu’yu unutmayıp, yaşatmak istedik. Bize Kulüp Başkanımız Tuncay Paryaz ile Başkan Yardımcımız Ahmet Kaya’ya sağladıkları destekten dolayı çok teşekkür ederiz” dedi.

Turnuva hakkında Başkan Tuncay Paryaz ile Ahmet Kaya, Düzenlenen turnuvadan dolayı çok mutlu olduklarını ifade ederek, bu anlamı turnuvayı geleneksel hale getireceklerini ve altyapıya daha çok önem vereceklerini ifade ettiler.

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

aydinotoalt

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life