fiorita otel fiorita otel

Ülküspor’a MADAM BURCU’dan Destek

30 / 07 / 2019

İzmir Süper Amatör Ligde bu sezon şampiyonluk hedefleyen Ülküspor, dev Sponsorluk anlaşması yaptı

Moda dünyasının büyük devlerinden MADAM BURCU’nun Ülküspor’a Sponsor olması Futbol camiasında da ses getirdi. Ünlü moda firma sahibi Davut Şeker, Ülküspor Başkan Yardımcısı Süleyman Şenol ile biraraya gelerek Sponsorluk anlaşmasını imzaladı.

Şeker, “Tarihi Çınar’a Sahip Çıkalım”

Anlaşma sonrası Ülküspor’a Sponsor olmaktan dolayı mutlu olduklarını ifade eden MADAM BURCU Firma sahibi Davut Şeker, “Şehrimizin en köklü ve 100 yaşını aşmış olan kulüplerimizden Ülküspor’a destek olmak istedik. Yerinin Süper Amatör olmadığını ve daha üst liglere çıkması gerektiğini düşünerek bizlerde firmamız adına Sponsor olduk. Tarihi çınara sahip çıkmak istedik. Yeni sezonda şampiyonluk elde edip, üst liglere taşıması ümidiyle başta Ülküspor camiasına ve diğer amatör kulüplere 2019-2020 sezonunu hayırlı olsun” dedi.

Şenol, “Ülküspor Artık Daha Güçlü”

Yapılan anlaşma sonrası Ülküspor Başkan Yardımcısı Süleyman Şenol, “Ülküspor artık daha güçlü. Yeni sezonda bizlere ciddi anlamda katkı sağlayan MADAM BURCU firma sahibi Sayın Davut Şeker ve tüm yönetim kuruluna teşekkür ederiz. Hedeflediğimiz şampiyonluğa ulaşıp, kendimize yakışan lige çıkmayı arzuluyoruz” dedi.

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

barfks

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life