fiorita otel fiorita otel

Çamdibispor’a Bir Destek’te USLU GRUP’tan Geldi

30 / 07 / 2019

İzmir 1. Amatör Lig ekiplerinden Çamdibispor’a Ünlü İnşaat Firması USLU GRUP’tan destek geldi

Sezona her kategoriden katılım yapacak olan Çamdibispor’a bir destek’de USLU GRUP yönetim kurulu başkanı Murat Uslu’dan geldi.

Yapılan görüşme sonrası Başkan Eray Büyük ve Başkan Yardımcısı Şefik Yılmaz ile USLU GRUP Yönetim Kurulu Başkanı Murat Uslu Sponsorluk anlaşmasını imzaladılar.

Büyük, “Takımımız Daha Güçlenecek”

Bornova’da faaliyet gösteren firma, Çamdibispor’a zaman zaman destek vererek geleceğimizin teminatı olan gençlere yatırım yaparak önemli katkı sağladığını belirten Çamdibispor Kulüp Başkanı Eray Büyük, “İlçemizde İnşaat sektöründe başarılı işlere imza atan Murat Uslu ve USLU GRUP’a sonsuz teşekkür ederim. Bizlere sağladığı destek ile takımımız daha güçlenecek. Bizlerde geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza katkı sağlamanın mutluluğunu yaşayacağız” dedi.

Uslu, “Başarılı Sporcular Yetiştiriyorlar”

USLU GRUP İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Murat Uslu ise, “Çamdibispor’un ne kadar çok başarılı isler yaptığını biliyorum. Altyapısından yetiştirdiği başarılı sporcuların hem Semtimize, hem şehrimize, hem de Ülkemize faydalı bireylerin yetişmesinde önemli rol oynuyorlar. Bu nedenle biz ekip olarak Çamdibispor’a Sponsor olduk” dedi.

 

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

aydinotoalt

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life