çoruhluastepe çoruhluastepe

Yelkispor, İsmail Dermenci’ye Emanet

30 / 07 / 2019

İzmir 1. Amatör Lig ekiplerinden Yelkispor, teknik adam İsmail Dermenci ile anlaşma sağladı

20 Temmuz tarihinde yaptığı kongre ile başkanlık koltuğuna oturan Asil Özdemir, sezon hazırlıklarına başlamadan önce ilk iş Güzelbahçe Belediyespor’da başarılı işlere imza atan genç ve deneyimli çalıştırıcı İsmail Dermenci ile anlaşma sağladı.

2015 yılında Güraltay’ı çalıştıran genç hoca, o sezon 1. Amatör Ligden Süper Amatör Lige çıkma sevinci yaşamıştı. Başarılı hoca İsmail Dermenci’nin imza törenine Kulüp Başkanı Asil Özdemir, A Takım Koordinatörü Özcan Girgin ve Futbol Şube Sorumlusu Müfit Baran katılım gösterdi.

Başkan Özdemir,” Bu sezon hedeflediğimiz şampiyonluğa ulaşmak adına elimizden geleninin en iyisini yapmak için, genç ve başarılı hoca İsmail Dermenci ile anlaşma sağladık. En kısa zamanda sahaya inerek çalışmalara başlayacağız” dedi.

Başarılı Antrenör İsmail Dermenci ise; “ Hedefi olan bir takıma geldim. Beni buraya layık gören başta Başkanımız Asil Özdemir’e ve yönetim kuruluna teşekkür ederim. Sezona en iyi şekilde hazırlanıp, şampiyonluk ipini göğüslemek istiyoruz” dedi.

1982 doğumlu genç çalıştırıcı ilk Antrenörlük kariyerine 2015 yılında Güraltay Spor Kulübünde başladı. İlk senesinde şampiyonluk sevinci yaşayan Dermenci, sezon sonunda Güzelbahçe Belediyespor’da Yasin Çamtepe’nin yardımcılığını üstlendi. 4 sezon Güzelbahçe’de görev alan İsmail Dermenci, 2019-2020 sezonunda hedefli ekip kuracak olan Yelkispor’a imza attı.

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

coruhlualt

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life