lifepahtshop lifepahtshop

Karabağlar Gençyıldız, Sahaya İndi

31 / 07 / 2019

İzmir 1. Amatör Ligde bu sezon şampiyonluk hedefleyen Karabağlar Gençyıldız, 2019-2020 sezonu için sahaya indi ve çalışmalara başladı

Sezona şampiyonluk parolası ile giren Karabağlar Gençyıldız takımı, yaptığı kongre ile Başkanlığa Cihan Demir’i getirerek önemli bir hamle yaptı. Oluşan güçlü yönetim ile teknik heyette Kadir Altundağ, Sportif Direktör Turan Başkan ve Futbol Şube Sorumlusu Soner Seylan eşliğinde kadrodaki tüm oyuncu gurubu sezon açılışını yaparak sahaya indi.

Futbol Şube Sorumlusu Soner Seylan,” Bu sezon arzuladığımız şampiyonluğa ulaşmak adına sezonumuzu açıp sahada ilk çalışmamıza başladık. 2019-2020 sezonunda tüm amatör takımlara başarılar dileriz” dedi.

Başarılı Çalıştırıcı Kadir Altundağ ise,  “Güçlü bir kadro kurduk. Sezona iyi hazırlanıp, şampiyonluk adına tüm gücümüzle mücadele edeceğiz. Yeni sezonda tüm amatör takımlara başarılar dileriz” dedi.

Sportif Direktör Turan Başkan, “Bu sezon güçlü yönetim, güçlü teknik heyet ve güçlü bir kadro ile hedeflediğimiz şampiyonluğu istiyoruz” diye ifade etti.

 

 

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

coruhlualt

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life