lifepahtshop lifepahtshop

Yusuf Demir, Ulucak Eski Günlerine Dönecek

01 / 08 / 2019

İzmir 1. Amatör Lig ekiplerinden Ulucakspor Kulüp Başkanı Yusuf Demir ve Antrenör Ahmet Denizkayalı’yı Ege Spor Life İmtiyaz Sahibi Yılmaz Özlahlan ziyaret etti

Ulucak tesislerinde yaptığımız görüşme sonrası uzun vadeli hedefleri olduğunu ifade eden Çiçeği burnunda yeni başkan Yusuf Demir, “Ulucakspor Eski Günlerine Dönecek” dedi.

44 yaşında Evli ve 2 çocuk babası olan Yusuf Demir Ulucak’ta Personel taşımacılık işi ile geçimini sağlayan aynı zamanda tam bir futbol hastası olan Başkan, uzun vadeli projelerini en kısa zamanda hayata geçireceğini belirtti.

Ayrıca sözlerine devam eden Başkan Demir, “Yeni yaptığımız yönetim kurulu ile öncelikli hedeflerimizden biri kendi semtimizin ve mahallemizin çocuklarına en iyi imkanları sunarak Sporu ve Futbolu sevdirmek. Malumunuz evlatlarımızı spora yönlendirme sonucunda kötü alışkanlıklardan kurtarma adına bir çalışma olacaktır” dedi.

Yusuf Demir,“Altyapımıza Güveniyoruz”

Son zamanlarda altyapıdan yetiştirdiği oyuncuları A takıma yükseltme başarısı gösteren Ulucakspor’da başkan Demir,” Geleceğimizi sağlam temellerle inşa etmeye çalışıyoruz. Buna en büyük emek veren değerli hocamız Ahmet Denizkayalı’ya ben ve yönetimimiz adına sonsuz teşekkür ediyorum” diye belirtti.

Demir,” Gelecek Nesle Güzel Eser Bırakalım”

Birlik Mesajı veren Yusuf Demir, “Biz yönetim olarak başarılı bir sezon geçirip, şampiyonluk arzuluyoruz. Elbette bunun için olmazsa olmazımız taraftarımız ve camiamızdır. Buradan tüm Ulucak halkına sesleniyorum. Gelin Semtimizin takımı Ulucakspor’a sahip çıkalım. Elde edeceğimiz başarılar gelecek nesle güzel bir Eser bırakalım. Bundan dolayı biz her bireye kucak açan bir Kulüp olacağız. Ayrıca kulübümüze destek sağlayan Kemalpaşa Belediye Başkanımız Rıdvan Karakayalı ve Başkan Yardımcısı Mehmet Türkmen’e çok teşekkür ediyoruz” diye sözlerini sonlandırdı.

Denizkayalı, “Şampiyonluk Arzuluyoruz”

4 sezondur takımı çalıştıran Deneyimli çalıştırıcı Ahmet Deniz kayalı, “Öncelikle biz altyapımıza yaptığımız yatırımların mevyesini yemeye başladık. Bu sezon 10 oyuncumuzu A Takıma yükselterek, kurtuluş reçetesinin altyapıdan olduğunu bilerek sezon böyle gireceğiz. Hedefimiz her sene olduğu gibi şampiyonluk olacaktır. Bu imkanları bize sunan Kulüp Başkanımız Yusuf Demir’e ve yönetim Kurulumuza teşekkür ediyorum.

 

Haber ve Foto: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

coruhlualt

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life