life paht shop life paht shop

1.Amatör Grup’ları Belli Oldu

01 / 08 / 2019

İzmir 1. Amatör Ligde mücadele edecek olan 86 takımın grupları belli oldu

Buna göre toplam 8 Grup’tan 86 takımın yarışacağı 2019-2020 sezonu şöyle oluştu

A Grubu;

Maltepe Belediyespor, Türkeli Spor, K.Çiğli Y. Mahalle, K.Çiğli Gençlik, Evka 5 Spor, Ulukent Gençlik, Asarlık Gençlik, Asarlık Gençlerbirliği, Çakmaklıköyü Spor, Yahşelli Gençlik ve Menemen Gençlik Spoır

B Grubu;

Yeşilyepespor, Karşıyaka Soğukkuyu Spor, Bayraklıspor, Dedebaşıspor, Yamanlar Esenspor, Onur Gençlikspor, Bahçelievleri Spor, Mavişehir 79 Yıldız Spor, Karşıyaka Kültür Spor, Denizspor, Karşıyaka Gümüşpalaspor

C Grubu;

Yeni Evka 4 Spor, Z.H.K.Çamdibi Altınok, Ceylan Spor, Altınırmak Spor, Bornova Gençlik F.Y A.Ş, Bornova Doğanlarspor, Çamdibi Gençlerbirliği, Bornova Mevlana Gençlik, Işıkkentgcücü, Ege Üniversitesi Gençlik, Bornova Hitabspor

D Grubu;

Parsaspor, Armutluspor, Ulucakspor, Sütçülerspor, Yolspor, Bornova Evka 3 Spor, Işıkspor, 100. Yıl Yiğitlerspor, Pınargücü Spor, Kemalpaşa 1923 Spor, Naldökenspor

E Grubu;

Çayırlıbahçe Spor, Çamdibi Yavuz Spor, Dostgücü Spor, Kahramanlar Spor, Çamdibi Spor, Mersinli Şimşek Spor, Gökovaspor, Çamkule Spor, İzmir Demier Spor, İzmir Belediyespor

F Grubu;

Cennetçeşme 1990, Eşrefpaşaspor, Karabağlarspor, Karabağlar Cennetçeşme, Bozyakaspor, Reo Atillaspor, Balçova Spor, Efelergücü Spor, Karabağlar Gençyıldız, Karabağlar FK

G Grubu;

Fırat Seyhangücü, Gaziemir Gençlerbirliği, İşçievlerispor, Kozağaçspor, Buca Gençlerbirği, Kuruçeşmespor, Gaziemir Onur Spor, Mesev Gençlik Spor, Buca Belediyespor, Menderes BLD. EĞT. Kül.Spor, Sarnıç Gençlik

H Grubu;

Beydağ Belediyespor, Yelkispor, Selçuk Efes Spor, Sakin Şehir Seferihisarspor, Urla Gençlik, Çırpı Doğan Spor, Özderespor, Gümüldürspor, Tire Belediye Spor, Ayrancılar Gençlik, Urla Belediyespor

 

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

barfix

BENZER HABERLER

PUAN TABLOSU

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life