aydinototepe aydinototepe

İZMİR BELEDİYESPOR YENİ YÖNETİM KURULU GÖREVDE

02 / 08 / 2019

İzmir Büyükşehir Belediyespor 20. Olağanüstü Genel Kurulu çoğunluk sağlanarak gerçekleşti ve Ersan Odaman yeni yönetim kurulu başkanı oldu

İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Derneği'nin 20. Olağanüstü Genel Kurulu, bugün yapıldı. Celal Atik Spor Salonu’nda gerçekleşen genel kurula 143 üyenin  87'si katıldı.

Divan kurulu seçimi ile başlayan kongrede yönetim ve denetleme kurulu faaliyet raporları görüşüldü, yönetim ve denetleme kurulları ibra edildi, bütçe ve faaliyet raporları görüşülerek kabul edildi, kurulların seçimleri yapılıp tüzük değişikliği gerçekleştirildi. Ardından yapılan seçimde ise İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Yönetim Kurulu oybirliğiyle göreve geldi. Yeni yönetim kurulumuzun başkanı ise Ersan Odaman oldu. Odaman, görevi devreden geçmiş dönem başkanımız Pervin Şenel Genç'e alkışlarla teşekkür plaketi takdim etti. Törende duygusal anlar yaşandı.

.Bir bayrak değişimi devrimi gerçekleştiğini belirten Genç, “Uzun yıllardır görev yapıyoruz ve artık nöbetimizi ve bayrağımızı devretmenin zamanı gelmişti. Yeni yönetim kuruluna görevlerinde başarılar diliyorum” dedi.

İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkanı Sayın Tunç Soyer'in “Aşkla İzmir” sloganıyla yola çıktıklarını belirten Yeni başkan Odaman ise şunları söyledi: “Yeni dönemde işimizi aşkla yapacağız. Bir plan program dahilinde bugünden itibaren çalışmalara başlıyoruz. En büyük hedefimiz; İzmir'deki tüm vatandaşlara dokunmak, onlara spor kültürüne aşılamak ve sağlıklı bireyler olarak yetişmelerine katkı sağlamaktır.”.

Birçok branşta Fair-Play ruhunu sahaya yansıtmak istediklerinin altını çizen Başkan Odaman, “Öncelikli hedefimiz şampiyon değil. Diğer belediyeler gibi büyük paralar harcamayacağız. İzmir gibi bir deniz kentinde su sporlarına yöneleceğiz, uluslararası organizasyonlara ağırlık vereceğiz. Sayın Bakanımız Tunç Soyer’in liderlik yolunda bizde hep birlikte ilerleyeceğiz” şeklinde konuştu.

 

 

Yeni Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu;

 

 

 

YÖNETİM KURULU ASİL ÜYELERİ

Ersan Odaman, Barış Karcı, Hüseyin Egeli, Şamil Sinan An, Mert Yaygel, İlker Kozan, Çiğdem Çiçekçi Ercan,Uğur Yelekli ve Ahmet Uğur Baran

YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYELERİ

Aras Kaynarca, Erhan Bey, Tekin Tümer, Levent İşler, Kıvanç Ege, Saffet Türksoyuer, Özgür Ozan Yılmaz, Kadir Efe Oruç ve Hüseyin Sezer

DENETİM KURULU ASİL ÜYELERİ

Pınar Çalışkan, Fatma Taşkent, Hülya Sert

DENETİM KURULU YEDEK ÜYELERİ

Medine Tunalı Yıldırım, Işın Ötücü ve Cemile Bektaş

DİSİPLİN KURULU ASİL ÜYELERİ

Mustafa Ağme, Sezer Çiçek, Yücel Us, İlker Genç, Samet Akboğa

DİSİPLİN KURULU YEDEK ÜYELERİ

Seçkin Demireli Burak Okulmuş, Kemal Özdönmez, Işık Özel ve Derya Beko Kaykantaş

 

 

 

 

coruhlualt

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life