çoruhluastepe çoruhluastepe

Karşıya Amatör Birliği’nden Orhunbilge’ye Ziyaret

02 / 08 / 2019

Karşıyaka Amatör Futbol Kulüpleri Derneği yönetim kurulu üyeleri, İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Daire Başkanı Sayın Hakan Orhunbilge'yi makamında ziyaret etti

Konu İzmir'de ve Karşıyaka'da Amatör Futbol ve amatör Futbolun sorunları oldu. Sahalarda ambulans eksikliği, Malzeme yardımı, Maddi yardımı, Yeni tesislerin yapılması, Eski tesislerin bakım onarımı, Eşrefpaşa Hastanesinde lisans için sağlık raporlarının alınması gibi temel konuların konuşulduğu ziyaretin verimli geçtiği belirtildi.

Dernek Yetkililerinin yaptığı açıklamada " Başkanımızın Yardımcı olacağına inancımız sonsuz. Futbol dünyasının içinden gelen Sayın Orhunbilge Amatör Futbolun sorunlarını dinledi ve Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Tunç Soyer'e iletilmek üzere not aldı. Bayramdan sonra malzeme yardımı ve yine Eylül, Ekim ayları içinde yine bir malzeme yardımı yapılacağının müjdesini aldık. Bizi misafir eden ve dertlerimizi sorunlarımızı dinleyen Gençlik ve Spor daire Başkanımız Hakan Orhunbilgeyi ve bu ziyaretin oluşmasına destek veren derneğimizin üyesi Bostanlıspor kulübü başkanı Sayın Avni Erboy’a teşekkür ederiz" denildi.

 

 

 

 

barfks

BENZER HABERLER

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life