fiorita otel fiorita otel

İZMİRSPOR SAHAYA İNDİ

03 / 08 / 2019

Spor Toto Bölgesel Amatör Ligde bu sezon şampiyonluk hedefleyen İzmirspor, İnciraltı Cavit Ölçer tesislerinde yaptığı ilk çalışma ile sahaya indi

Sezona şampiyonluk parolası ile yola koyulan İzmirspor, ilk iş İşitme Engelliler Milli Takım Hocası Ali Metin ile anlaşma sağladı. Ardından Milli takımda forma giyen oyuncuları kadrosuna dahil eden Şimşekler, iç ve dış transferlerine ağırlık verdi.

Bugün 32 oyuncu ile saha çıkan İzmirspor, Teknik Direktör Ali Metin, Yardımcılar Ahmet Uçar ve Muharrem Türkben, Kaleci Antrenörü Mehmet Tevfik Erdeneren ve Kondisyoner Fehim Doğan ile Masör Suhat Peduk, Kulüp Malzemecisi Erdem Ağaç yönetimde ilk çalışmasını gerçekleştirdi.

Sezonun açılışını yapan İzmirspor’da Başkan Emin İşletir, Başkan Vekili Nedim Topaloğlu, Yöneticilerden Ömer Akar, Mehmet Çolaklar, Soner Yediveren ve Gökhan Pekçetin takımı yalnız bırakmadı ve 2019-2020 sezonunun açılışını gerçekleştirdi.

Eski Futbolcular Destek İçin Geldi

İzmirspor’da futbol oynamış Göksel Baliç ve Erdem Özkayımoğlu, açılışa katılarak hem teknik heyeti, hem yönetimi hem de oyuncuları tebrik ederek, yeni sezonda başarılar ve şampiyonluklar diledi. Ayrıca Baliç ve Özkayımoğlu, Başkan Emin İşletir ve Yönetim Kuruluna Çiçek takdim etti.

İşletir, “Şampiyonluk İçin Elimizden Geleni Yapacağız”

Sezon açılışında konuşan İzmirspor Kulüp Başkanı Emin İşletir, “Bu sezon şampiyonluk adına vereceğimiz mücadelemiz için sezon açılışımızı İnciraltı tesislerimizde gerçekleştiriyoruz. Her şeye rağmen şampiyon olacağız. Bunun için elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Ayrıca tüm Amatör Futbol Kulüplerine yeni sezonda başarılar diliyorum” dedi.

 

Haber ve Foto: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

barfks

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life