fiorita otel fiorita otel

BİR TEŞEKKÜR’DE YÜKSEL BORUCU’YA

04 / 08 / 2019

Uzun yıllar Renkli Görsel Medya adıyla Masterler Futbol takımlarına ciddi anlamda hizmet veren bu işin duayeni Yüksel Borucu elbette bizim ve camiamız tarafından teşekkür’ü hak ettiğini düşünüyoruz

 

Biz Amatör Futbol haberlerini kendi Haber Portalımız olan Egesporlife.com adresinde yıllardır yayınlıyoruz. Yayınlamaya da devam edeceğiz.

Malumunuz, Futbolun birde 40- 50 yaş ve üstü Masterler ve Veteranlar olarak son yıllar benimde dikkatimden kaçmayan bir oluşum gayet güzel ve Profesyonelce maçlar oynaması ve kendilerince kurdukları Federasyon ile Türkiye’de ilk kurulan Ege Master Federasyonu’nun girişimlerini de unutmamak lazım.

Son yıllarda İVFA SPORT Adından Görsel bir medya kuruluşu, yaptığı çalışmalarla İzmir ve Türk Masterler Liglerine ciddi emekler vererek tanıtımlar yapması da dikkatlerimizden kaçmadı.

Bu oluşumu hayata geçiren 53 yaşında olan değerli dostumuz Yüksel Borucu’ya çok ama çok özel bir teşekkür’ü kendim ve kurumum adına bir borç bilirim. Masterler denince aklıma gelen ilk isim İVFA SPORT Yüksel Borucu.

Güzel Sanatlar Fakültesi mezunu, aynı zamanda tasarım uzmanı olan Yüksel Borucu açmış olduğu Resim sergileri ile da adından bahsettirmeyi başardı.

53 yaşına rağmen saha saha gezen, gece gündüz demeyen, Masterlerin önemli gücü olan değerli emekçi dostumuz Yüksel Borucu’ya Ege Spor Life Gazetesi İmtiyaz Sahibi Yılmaz Özlahlan olarak teşekkür ediyor, bundan sonrayı yaşamında başarılar diliyoruz.

Yolun Açık Olsun Yüksel Borucu

 

yilmazozlahlan63@gmail.com

 

 

 

barfks

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life