lifepahtshop lifepahtshop

İşçievleri’ne Sponsor Desteği

04 / 08 / 2019

İzmir 1. Amatör Lig ekiplerinden şampiyonluk hedefleyen İşçievlerispor, 2019-2020 sezonu için Sponsor desteği aldı

2019-2020 sezonuna iddialı kadro kuran İşçievlerispor’da İzmir’in tanınmış firmalarından Eren Gül Fidancılık’tan sponsorluk desteği geldi.

Şampiyonluk hedefleyen İşçievlerispor, bu akşam Eren Gül Fidancılık Firma Sahibi Eren Gül ve eşi Deniz Gül Hanımefendi ile İşçievlerispor Kulüp Başkanı Ersin Gökhan ile biraraya gelerek 1 yıllık Sponsorluk sözleşmesini imzaladılar.

Sözleşmeyi imzalanması ile İşçievleri’ne ciddi destek sağlayacak olan Eren Gül Fidancılık Firma Sahibi Eren Gül, “İzmir’in köklü semt takımlarından İşçievlerispor’a sponsor olmak ve kendilerine destek sağlayıp, mahalle kültürüne sahip çıkmak istedik. Son zamanlarda altyapısına önem veren ve sokaklardaki minik çocukları kulüp bünyesine alarak Sportif eğitimine önem veren İşçievlerispor’a imkanlarımız doğrultusunda her daim destek olmaya çalışacağız.2019-2020 sezonunda İşçievlerispor Kulübüne, Başkanı Ersin Gökhan’a, Teknik heyetine, oyuncu grubuna, taraftarına ve tümİzmir Amatör futboluna başarılar diliyorum” dedi.

Başkan Ersin Gökhan ise,” Değerli dostumuz Eren Gül Fidancılık’ın sahibi Eren Gül’e kıymetli eşi Deniz Gül’e sağladıkları bu anlamlı destek için ben tüm camiamız adına teşekkür ederim” dedi.

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

aydinotoalt

BENZER HABERLER

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life