çoruhluastepe çoruhluastepe

Gaziemir Seydiköy, Turan Baskan’a Emanet

04 / 08 / 2019

İzmir Süper Amatör Ligin yeni temsilcisi Gaziemir Seydiköyspor, teknik adam Turan Baskan ile anlaşma sağladı

Geçtiğimiz sezon 1.Amatör Ligden Süper Amatör Lige çıkma başarısı elde eden Gaziemir Seydiköyspor, genç çalıştırıcı Turan Baskan ile anlaşma sağladı.

Deneyimli çalıştırıcı Turan Başkan’ın imza törenine Gaziemir Seydiköspor Kulüp Başkanı Tuncay Kaltar katılım gösterdi.

İlk olarak Dörtyolspor’u çalıştıran ve sezon sonunda şampiyonluk sevinci yaşayan 50 yaşındaki antrenör, Yeniköy, 35 İzmir Kültür’de şampiyonluk yaşayan deneyimli hoca, Karabağlar Gençyıldız ve geçen sezonda Işıkspor 2. Amatör Ligden 1. Amatör Lige çıkartarak önemli başarılara imza attı. 2019-2020 sezonunda ise Süper Amatör Lig ekiplerinden Gaziemir Seydiköyspor takımına imza attı.

Başarılı çalıştırıcı TFF 2. Lig ve TFF 3. Ligde 5 yıl Profesyonel, 10 yılda Amatör Futbol oynayan Turan Başkan, tecrübesini teknik adam olarak amatör futbol kulüplerine aktarmaya devam ediyor. Deneyimli çalıştırıcı Turan Baskan’In yardımcılığı Anıl Irgat gerçekleştirecek.

İmza töreninden sonra konuşan Turan Baskan, “Gaziemir Seydiköyspor’da başarılı bir sezon geçirmek adına bir anlaşma gerçekleştirdik. Ligi hedeflediğimiz noktada tamamlamak adına var gücümüzle çalışacağız. Hem bize hem de kulübümüze ve başkanımız Tuncay Kaltar’a hayırlı olsun” dedi.

 

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

coruhlualt

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life