life paht shop life paht shop

TÜFAD’DAN ANLAMLI ÖDÜL TÖRENİ

05 / 08 / 2019

Her yıl yapılmakta olan TÜFAD İzmir 2018-2019 sezonunu “ Yılın Başarılı Antrenörleri Ödül Töreni” görkemli bir şekilde yapıldı.

5 Ağustos 2019 Pazartesi Saat 17: 30’da Faal Futbol Hakemler Derneği Salonunda gerçekleşen ödül töreninde 221 Antrenör ödül aldı.

Açılış konuşmasını TÜFAD İzmir Yönetim Kurulu Hasan Yüksel gerçekleştirdi.

Ardından mikrofona TÜFAD İzmir Şube Başkanı Dr. Şaban Acarbay davet edildi. Acarbay, “Her yıl düzenlediğimiz ve gerçekten ödüle layık görülen tüm Antrenörlerimize her yıl olduğu gibi Başarı Belgesi ve Plaketleri takdim ediyoruz. Tüm ödül alan Antrenörlerimizi yürekten kutluyorum” dedi.

Sonrasında kürsüye TÜFAD Genel Başkanı İsmail Dilber davet edildi. Başkan Dilber ise, “Düzenlenen bu anlamlı ödül törenine katılmakta dolayı mutluyum. Ödüle layık görülen tüm Antrenör arkadaşlarımızı yürekten kutluyorum” dedi.

Ardından İzmir ASKF Başkanı Kadri Yatkın ise,” Sezon sonunda başarı elde eden tüm Antrenörlerimizi yürekten kutluyorum. Bizlerde başarılı olan kulüplere kimi zaman sahada kimi zaman ise yetişememekten dolayı düzenlediğimiz kahvaltıda kupaları takdim ettik. Başarılı olan ve ödül alan tüm Antrenörleri yürekten kutluyorum” dedi.

Sırasıyla TÜRFAD İzmir Başkanı Bahri Vreskala,  İzmir Eski Millet Vekili Cengiz Bulut ve sonrasında Ege Kültür Platformu Başkanı Okan Yüksel konuşmalarını yaptı.

Geniş Katılım Oldu

Düzenlenen Ödül törenine TÜFAD Genel Başkanı İsmail Dilber, TÜFAD İzmir Şube Başkanı Dr. Şaban Acarbay ve Yönetim Kurulu Üyeleri, İzmir ASKF Başkanı Kadri Yatkın, Yönetim Kurulu Üyeleri, Ali Rasim Alkışlar ve Aytaç Kaygil, TFF İzmir İl Temsilcisi Mehmet İncu ve Yardımcısı Selçuk Ergeldi. TÜRFAD İzmir Şube Başkanı Bahri Vreskala, Eski İzmir Millet Vekili ve Bornova Belediyesi Eski Başkanlarından Cengiz Bulut, Manisa TÜFAD Yönetim Kurulu, Ege Kültür Platformu Başkanı Okan Yüksel, TÜMSAD İzmir Şube Başkanı Erdoğan Erdik Yerel ve Ulusal Medya Kuruluşları, Ayrıca Ödüle layık görülen Teknik Adamlar ve Antrenörler katılım gösterdi.

TÜFAD Yönetimi Tam Kadro Yer Aldı

İzmir TÜFAD Şube Başkanı Dr. Şaban Acarbay ve Yönetim Kurulu Üyeleri; Kazım Admış, Çetin İşlegen, Seddat Ozan, Hasan Aral, Hüseyin Öçal, Cemal Karafırtınalar, Akın Küçükoğullarından, Hamit Buğdaycılar, Emin Yılmaz, Aykut Canüzmez, Erhan Özalp ve Hasan Yüksel ile emekçiler Erdoğan Buyrukçu ve Metin Ergün yer aldı.

Konuşmalar Sonrasında Ödül Törenine Geçildi

İlk olarak Fair Play Ödülü Verildi

TÜFAD İzmir Üyeleri olan Erol Çamkıran, Sönmez Akbaş ve Hilmi Bayer 2018-2019 sezonunun Fair Play Ödülüne layık görüldü. Erol Çamkıran ile Sönmez Akbaş, Saha içi ve saha dışında yaşanan sağlıksal nedenler ile kurtardıkları insanlardan dolayı ödül alırken, Hilmi Bayer ise 2018-2019 sezonunda Altınırmak Spor takımının tüm kategorilerinden hiç Kırmızı kart yememesi ile bu anlamlı ödüle layık görüldü.

Haber ve Foto: Yılmaz ÖZLAHLAN

Diğer Ödül Alan İsimler İse Şöyle Oluştu;

1 CÜNEYT DUMLUPINAR Fatih Karagümrük TFF 2.LİG
2 SUAT KAYA Menemen Belediyespor TFF 2.LİG
3 SONER ERDURMUŞ Menemen Belediyespor TFF 2.LİG
4 ALİ ALANÇ Konak Belediyespor TFF KADINLAR 1.LİG
5 ÖZKAN BECEREN Konak Belediyespor TFF KADINLAR 1.LİG
6 FERİHA PAYLAR Karşıyaka Bed. Eğt. ve Spor TFF KADINLAR 3.LİG
7 GİZEM SAPER Karşıyaka Bed. Eğt. ve Spor TFF KADINLAR 3.LİG
8 CENK ÇOKDUYAR Altınordu Süper Toto Gelişim Ligi Elit U19
9 TOLGA ŞANBAY Altınordu Süper Toto Gelişim Ligi Elit U17
10 SERKAN DÖKME Altınordu Süper Toto Gelişim Ligi Elit U16
11 MUSTAFA OĞUZ Göztepe Süper Toto Gelişim Ligi Elit U16
12 SERKAN BAZİYA Altınordu Süper Toto Gelişim Ligi Elit U15
13 BAYRAM MERCAN Göztepe Süper Toto Gelişim Ligi Elit U15
14 SAMİ UĞURLU Altınordu Süper Toto Gelişim Ligi Elit U14
15 ERKAN VURHAN Göztepe Süper Toto Gelişim Ligi Elit U14
16 AYGÜN TAŞKIRAN Menemen Belediyespor Süper Toto Gelişim Ligi Bölgesel U19
17 TOLGA YALANSIZ Karşıyaka S.K. Süper Toto Gelişim Ligi Bölgesel U19
18 MURAT ŞENTÜRK Karşıyaka S.K. Süper Toto Gelişim Ligi Bölgesel U19
19 MEHMET SIDDIK ÖZASLAN Bucaspor Süper Toto Gelişim Ligi Bölgesel U19
20 MEHMET SIDDIK ÖZASLAN Bucaspor Süper Toto Gelişim Ligi Bölgesel U17
21 EMRAH UZUN Bucaspor Süper Toto Gelişim Ligi Bölgesel U17
22 KERİM AYDOĞAN GÜL Tire 1922 Spor Süper Toto Gelişim Ligi Bölgesel U17
23 MUSTAFA SEZER Tire 1922 Spor Süper Toto Gelişim Ligi Bölgesel U17
24 TAYFUN KANSOY Bucaspor Süper Toto Gelişim Ligi Bölgesel U16
25 UTKU BAŞ Karşıyaka S.K. Süper Toto Gelişim Ligi Bölgesel U16
26 MUTLU KARAKAŞ Karşıyaka S.K. Süper Toto Gelişim Ligi Bölgesel U15
27 AYHAN YILDIZ Torbalıspor Süper Amatör Lig
28 BEKİR SARTAN Torbalıspor Süper Amatör Lig
29 ŞERAFETTİN CAMCI Foça Bel. Bağarasıspor 1.Amatör Lig
30 DENİZ KARA Foça Bel. Bağarasıspor 1.Amatör Lig
31 EMRE GÜRBÜZ Fikri Altayspor 1.Amatör Lig
32 BARIŞ VARLI Osmangazispor 1.Amatör Lig
33 SERKAN ÇATALDİREK Bornova Bel. Spor 1.Amatör Lig
34 FATİH DÖNMEZ Bornova Bel. Spor 1.Amatör Lig
35 UFUK SÜER Ülküspor 1.Amatör Lig
36 OGÜN UÇAK Ülküspor 1.Amatör Lig
37 ANDAÇ ÇELİK Ülküspor 1.Amatör Lig
38 YILDIRIM DEMİREL Gültepespor 1.Amatör Lig
39 HAJAR TOPRAK Yapıcıoğlu Başdaşspor 1.Amatör Lig
40 ALİ ÇALIŞKAN Buca Zaferspor 1.Amatör Lig
41 ALİ KAVCI Gaziemir F.K. 1.Amatör Lig
42 NAZMİ YENER GÖZMENER Selçuk Çamlıkspor 1.Amatör Lig
43 CEMAL ZURNACI Dadaşspor 1.Amatör Lig
44 SERKAN ÖZKAYAGAN Çiğli Esentepespor 1.Amatör Lig
45 EMRAH GÜNGÖR Serintepe Kanderespor 1.Amatör Lig
46 EJDER AKTAŞ Serintepe Kanderespor 1.Amatör Lig
47 MURAT ÇİFÇİ Torosgücü 1.Amatör Lig
48 KEREM BAYRAM Torosgücü 1.Amatör Lig
49 NEZİR AKYOL Gaziemir Seydiköyspor 1.Amatör Lig
50 ÖNDER HELVACI Gaziemir Seydiköyspor 1.Amatör Lig
51 SERKANT AKGÜL Menemen Gençlikspor 2.Amatör Lig
52 NECMİTTİN YILMAZ Işıkspor 2.Amatör Lig
53 TURAN BASKAN Işıkspor 2.Amatör Küme
54 İBRAHİM ACAR Karşıyaka Kültürspor 2.Amatör Küme
55 MELİH BALYAN Ege Üni. Gençlik ve Spor 2.Amatör Küme
56 RAMAZAN AYDINOĞLU Ege Üni. Gençlik ve Spor 2.Amatör Küme
57 MEHMET GEZGİN Işıkkentgücüspor 2.Amatör Küme
58 ERHAN DAŞDELEN Bornova Hitabspor 2.Amatör Küme
59 NİHAT CAN KURTULAN Bornova Hitabspor 2.Amatör Küme
60 MURAT BAHAR Efelergücüspor 2.Amatör Küme
61 ERKAN BEYTUR Fırat Seyhangücüspor 2.Amatör Küme
62 ŞAHİN KOŞTAN Fırat Seyhangücüspor 2.Amatör Küme
63 MEHMET YAĞIZ Urla Belediyespor 2.Amatör Küme
64 SALİH AKGÜN Çayırlıbahçe 2.Amatör Küme
65 GÖKHAN VARDAR Kozağaçspor 2.Amatör Küme
66 ÜMİT ARSLAN Bornova EvKa3 Spor 2.Amatör Küme
67 RECEP YURTSEVEN Naldökenspor 2.Amatör Küme
68 HASAN KAPLANTEPE Kemalpaşa 1923 Spor 2.Amatör Küme
69 ERHAN KONACAKLI Asarlık Gençlikspor 2.Amatör Küme
70 SAİT TİRKİ Yahşelli Gençlikspor 2.Amatör Küme
71 ERSEN ÖZER Mersinli Şimşekspor 2.Amatör Küme
72 CİHAN PEKER Yeni EvKa4 Spor 2.Amatör Küme
73 MESUT CEYLAN Yamanlar Esenspor 1.Amatör U19 Ligi
74 HÜSEYİN ERCAN KÖPRÜLÜ Bornova Yeşilovaspor 1.Amatör U19 Ligi
75 İSMAİL DERMENCİ Güzelbahçe Belediyespor 1.Amatör U19 Ligi
76 ASİL TOFUR Balçova Bel. Termalspor 1.Amatör U19 Ligi
77 MİTAT ER Çiğli Belediyespor 1.Amatör U19 Ligi
78 RASİM SOĞUNCAK Çiğli Belediyespor 1.Amatör U19 Ligi
79 SEFA TAŞDEMİR Aliağa Futbol A.Ş. 2.Amatör U19 Ligi
80 MEHMET DOKUMACI Karşıyaka Gümüşpalaspor 2.Amatör U19 Ligi
81 ÖNDER YILMAZ Gökovaspor 2.Amatör U19 Ligi
82 ADEM ARSLAN Eşrefpaşaspor 2.Amatör U19 Ligi
83 KEMAL ÖZGÜ İzmir Mevlanaspor 2.Amatör U19 Ligi
84 DALYAN SÜNERİN Kahramanlarspor 2.Amatör U19 Ligi
85 ALİ OSKA Selçuk Efesspor 2.Amatör U19 Ligi
86 METİN İSTEK Alaçatıspor 2.Amatör U19 Ligi
87 FİKRET GÜLCAN İzmir Genç Manisalılar 2.Amatör U19 Ligi
88 ERHAN DAŞDELEN Bornova Hitabspor 2.Amatör U19 Ligi
89 NİHAT CAN KURTULAN Bornova Hitabspor 2.Amatör U19 Ligi
90 CUMHUR KADER Beydağ Belediyespor 2.Amatör U19 Ligi
91 FATİH CURA Torbalıgücü Gençlikspor 2.Amatör U19 Ligi
92 ERSEN ÖZER Mersinli Şimşekspor 2.Amatör U19 Ligi
93 MEHMET AKÇA Yeni Örnekköyspor 2.Amatör U19 Ligi
94 ALİ GİLGİL Buca Belediyespor İzmir U17 Elit Ligi
95 ENVER YAZICIOĞLU Güzeltepe Gençlikspor İzmir U17 Elit Ligi
96 HÜSEYİN ERCAN KÖPRÜLÜ Bornova Yeşilovaspor İzmir U17 Elit Ligi
97 HASAN GOSTAK İzmirspor İzmir U17 Elit Ligi
98 LEVENT KALATA Balçova Bel. Termalspor İzmir U17 Elit Ligi
99 CANER ARI Koyundere Gençlikspor İzmir U17 Bölgesel Ligi
100 YASİN GÜNAY Bornova Belediyespor İzmir U17 Bölgesel Ligi
101 DENİZ BURAK ÖKTEN Bornova Belediyespor İzmir U17 Bölgesel Ligi
102 SELMAN ŞEN Çamdibi İdmanyurduspor İzmir U17 Bölgesel Ligi
103 BARIŞ CAN ŞEN Yeşilyurtspor İzmir U17 Bölgesel Ligi
104 MEHMET YAĞIZ Urla Belediyespor İzmir U17 Bölgesel Ligi
105 MAHMUT EROL Kuruçeşmespor İzmir U17 Bölgesel Ligi
106 ERTUNÇ ÖZMUSULLU İzmir B.Ş. Belediyespor İzmir U16 Elit Ligi
107 METİN OSMAN GÜLER İzmir B.Ş. Belediyespor İzmir U16 Elit Ligi
108 MURAT ESKİKALFA İzmirspor İzmir U16 Elit Ligi
109 YALÇIN AKDEMİR Pınargücüspor İzmir U16 Elit Ligi
110 LEVENT GÜLMEZ Pınargücüspor İzmir U16 Elit Ligi
111 FERDİ KARANFİL Pınargücüspor İzmir U16 Elit Ligi
112 RECEP GÜNDEÇ Çiğli Belediyespor İzmir U16 Elit Ligi
113 ŞAHVERDİ AYDEMİR Güzeltepe Gençlikspor İzmir U16 Elit Ligi
114 SELAHATTİN ERGİSÖNMEZ Özenspor İzmir U16 Bölgesel Ligi
115 SADİ ERDEM Dikili Belediyespor İzmir U16 Bölgesel Ligi
116 MUSTAFA İMRAK Şirinyerspor İzmir U16 Bölgesel Ligi
117 DAVUT BULGAK Karabağlar Sevgispor İzmir U16 Bölgesel Ligi
118 MEHMET YAĞIZ Urla Belediyespor İzmir U16 Bölgesel Ligi
119 AHMET DENİZ KAYALI Ulucakspor İzmir U16 Bölgesel Ligi
120 MESUT CEYLAN Yamanlar Esenspor İzmir U16 Bölgesel Ligi
121 EMRAH GÜNGÖR Serintepe Kanderespor İzmir U16 Bölgesel Ligi
122 FİKRET ATICI Serintepe Kanderespor İzmir U16 Bölgesel Ligi
123 Ejder AKTAŞ Serintepe Kanderespor İzmir U16 Bölgesel Ligi
124 HASAN EMRE AYDINOĞLU Güzelbahçe Belediyespor İzmir U16 Bölgesel Ligi
125 SERCAN ÖZDEMİR Ödemiş Konaklıspor İzmir U16 Bölgesel Ligi
126 UFUK ATLAS Çiğli Belediyespor İzmir U15 Elit Ligi
127 METİN OSMAN GÜLER İzmir B.Ş. Belediyespor İzmir U15 Elit Ligi
128 YALÇIN AKDEMİR Pınargücüspor İzmir U15 Elit Ligi
129 LEVENT GÜLMEZ Pınargücüspor İzmir U15 Elit Ligi
130 ZİYA ÇELİK Torbalıspor İzmir U15 Elit Ligi
131 BEDREDDİN KARADAĞ BUCA G.B. SPOR İzmir U15 Elit Ligi
132 GAFFAR ÇAKMAK Asarlık G.B. Spor İzmir U15 Bölgesel Ligi
133 CİHAN SAĞLAM Asarlık G.B. Spor İzmir U15 Bölgesel Ligi
134 SALİH HAKAN YILDIZ Deniz F.K. İzmir U15 Bölgesel Ligi
135 HASAN ÇAĞLAYANIRMAK Karşıyaka Soğukkuyuspor İzmir U15 Bölgesel Ligi
136 AHMET DENİZ KAYALI Ulucakspor İzmir U15 Bölgesel Ligi
137 HİLMİ BAYER Altınırmakspor İzmir U15 Bölgesel Ligi
138 MUSTAFA İMRAK Şirinyerspor İzmir U15 Bölgesel Ligi
139 ERCAN SEREZLİ Gaziemir F.K. İzmir U15 Bölgesel Ligi
140 MURAT TOPAL Aliağa Futbol A.Ş. İzmir U15 Bölgesel Ligi
141 NİHAT CAN KURTULAN Yolspor İzmir U15 Bölgesel Ligi
142 GÖKHAN DEMİRCİ Buca Efelerspor İzmir U15 Bölgesel Ligi
143 ASİL TOFUR Balçova Bel. Termalspor İzmir U15 Bölgesel Ligi
144 MEHMET YAĞIZ Urla Belediyespor İzmir U15 Bölgesel Ligi
145 FUAT KARAPINAR Karşıyaka S.K. İzmir U14 Elit Ligi
146 EREN GÜNGÖR Menemen Belediyespor İzmir U14 Elit Ligi
147 ÖZAY YÜCEL Kemalpaşa 1923 Spor İzmir U14 Elit Ligi
148 FEVZİ ÖZKULOĞLU Buca Belediyespor İzmir U14 Elit Ligi
149 KAMİL BEHRAM ÜSTÜN Bergama GB. Spor İzmir U14 Elit Ligi
150 EROL YILMAZ İzmir B.Ş. Belediyespor İzmir U14 Bölgesel Ligi
151 YASİN AKSAKAL Ödemiş Gençlikspor İzmir U14 Bölgesel Ligi
152 FATİH MEŞEKOPARAN İzmir Üçyol Gençlikspor İzmir U14 Bölgesel Ligi
153 ALİ ARSLAN Karabağlar Arslangücüspor İzmir U14 Bölgesel Ligi
154 KEMAL EFE Bornova 1881 Spor İzmir U14 Bölgesel Ligi
155 LEVENT KALATA Balçova Bel. Termalspor İzmir U14 Bölgesel Ligi
156 MUSTAFA İMRAK Şirinyerspor İzmir U14 Bölgesel Ligi
157 ERDEM ERİŞ Torbalı Ayrancılar Yıldızspor İzmir U14 Bölgesel Ligi
158 FEVZİ ÖZKULOĞLU Buca Belediyespor İzmir U13 Elit Lige Yükselen
159 AHMET ÇİÇEK Çamdibi Yeşilova Esnaf İzmir U13 Elit Lige Yükselen
160 ÖZER VİCDANLI Çamdibispor İzmir U13 Elit Lige Yükselen
161 SALİH HAKAN YILDIZ İzmir Deniz F.K. İzmir U13 Elit Lige Yükselen
162 BEDREDDİN KARADAĞ Buca G.B. Spor İzmir U13 Elit Lige Yükselen
163 AHMET DENİZ KAYALI Ulucakspor İzmir U13 Elit Lige Yükselen
164 EROL ARAL  Denizspor İzmir U13 Elit Lige Yükselen
165 ALİ ÖZDEMİR Minikorduspor İzmir U13 Elit Lige Yükselen
166 MAHMUT CAN Gümüşorduspor İzmir U13 Elit Lige Yükselen
167 CÜNEYT ÇELİK Onur Gençlikspor İzmir U13 Elit Lige Yükselen
168 ÖZAY YÜCEL Kemalpaşa 1923 Spor İzmir U13 Elit Lige Yükselen
169 YASİN AKSAKAL Ödemiş Gençlikspor İzmir U13 Elit Lige Yükselen
170 SERGEN SUKUTLAR 1925 Manavkuyu Gençlik İzmir U13 Elit Lige Yükselen
171 MEHMET DOKUMACI Karşıyaka Gümüşpalaspor İzmir U13 Elit Lige Yükselen
172 YİĞİT ÇETİNKAL Tire Genç 1970 Spor İzmir U13 Elit Lige Yükselen
173 OSMAN PEYNİRCİOĞLU İzmirspor İzmir U13 Elit Lige Yükselen
174 ERHAN ERİŞGİN Balçova Bel. Termalspor İzmir U13 Elit Lige Yükselen
175 CEMİL GÜLER Yamaçgücüspor İzmir U13 Elit Lige Yükselen
176 SAVAŞ SEVEN Smryna Atletik İzmir U13 Elit Lige Yükselen
177 FATİH CURA Torbalıgücü Gençlikspor İzmir U13 Elit Lige Yükselen
178 KEMAL ARSLAN İzmir Trabzongücü İzmir U13 Elit Lige Yükselen
179 İRFAN HOCAOĞLU Bronzordu F.K. İzmir U13 Elit Lige Yükselen
180 TAMER ÇETİN Aliağa Futbol A.Ş. İzmir U13 Elit Lige Yükselen
181 TAYFUN OSKAN Bergama G.B. Spor İzmir U13 Elit Lige Yükselen
182 YALÇIN AKDEMİR Pınargücüspor İzmir U13 Elit Lige Yükselen
183 LEVENT GÜLMEZ Pınargücüspor İzmir U13 Elit Lige Yükselen
184 ALİ ARSLAN Karabağlar Arslangücüspor İzmir U13 Elit Lige Yükselen
185 SALİH SESSİZOĞLU Buca Gediz Yıldırım Gençlik İzmir U13 Elit Lige Yükselen
186 EROL YILMAZ İzmir B.Ş. Belediyespor İzmir U13 Elit Lige Yükselen
187 ERDEM ERİŞ Torbalı Ayrancılar Yıldızspor İzmir U13 Elit Lige Yükselen
188 CANER YAVAŞ Urla Belediyespor İzmir U13 Elit Lige Yükselen
189 CEMAL ZURNACI Dadaşspor İzmir U13 Elit Lige Yükselen
190 ASLAN DURU İzmirgücü İzmir U13 Elit Lige Yükselen
191 SERCAN YILDIRIM İzmir DSİ Spor İzmir U13 Elit Lige Yükselen
192 ERDEM SEREN İzmir DSİ Spor İzmir U13 Elit Lige Yükselen
193 GAFFAR ÇAKMAK Asarlık G.B. Spor İzmir U13 Elit Lige Yükselen
194 CİHAN SAĞLAM Asarlık G.B. Spor İzmir U13 Elit Lige Yükselen
195 MİTAT ER Çiğli Belediyespor İzmir U13 Elit Lige Yükselen
196 CAN ÇAYLAN Göztepe A.Ş. İzmir U13 Elit Lige Yükselen
197 MURAT ÖZKÜTÜKÇÜ Altınordu A.Ş. İzmir U13 Elit Lige Yükselen
198 SERHAT ALPAY Altay İzmir U13 Elit Lige Yükselen
199 EMRE SÜRBAY Bucaspor İzmir U13 Elit Lige Yükselen
200 KAZIM ÇETİN Altınordu A.Ş. İzmir U12 Ligi
201 YUSUF PEÇENEK Göztepe A.Ş. İzmir U12 Ligi
202 İSMET OĞUL Aliağa Futbol A.Ş. İzmir U12 Ligi
203 YALÇIN AKDEMİR Pınargücüspor İzmir U12 Ligi
204 ERSİN SARİ Altay İZMİR U11 LİGİ
205 İSMET OĞUL Aliağa Futbol A.Ş. İZMİR U11 LİGİ
206 MEHMET ÇALIŞKAN Karşıyaka Belediyespor İZMİR U11 LİGİ
207 CEMİL GÜLER Yamaçgücüspor İZMİR U11 LİGİ
208 SERGEN SUKUTLAR 1925 Manavkuyu Gençlik İZMİR U11 LİGİ
209 SERCAN YILDIRIM İzmir DSİ Spor İZMİR U11 LİGİ
210 YALÇIN AKDENİZ Genç Özgürspor İZMİR U11 LİGİ
211 YALÇIN AKDEMİR Pınargücüspor İZMİR U11 LİGİ
212 ASLAN DURU İzmirgücüspor İZMİR U11 LİGİ
213 MEHMET ZEKİ SİBİR Kemalpaşa 1923 Spor İZMİR U11 LİGİ
214 BEDREDDİN KARADAĞ Buca G.B. Spor İZMİR U11 LİGİ
215 ANIL ADALI Gümüşorduspor İZMİR U11 LİGİ
216 MURAT İCE İzmir Üçyol Gençlikspor İZMİR U11 LİGİ
217 MEHMET YAĞIZ Urla Belediyespor İZMİR U11 LİGİ
218 NAZMİ YENER GÖZMENER Selçuk Çamlıkspor İZMİR U11 LİGİ
219 EROL CAMKIRAN TÜFAD İzmir Üyesi FAİR-PLAY
220 HİLMİ BAYER TÜFAD İzmir Üyesi FAİR-PLAY
221 SÖNMEZ AKBAŞ TÜFAD İzmir Üyesi FAİR PLAY

barfix

BENZER HABERLER

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life