çoruhluastepe çoruhluastepe

ACAR, MENEMEN’DE SPOR’A DEĞER KATACAĞIZ

06 / 08 / 2019

Geçtiğimiz günlerde yapılan kongre sonrası Menemen Belediye Gençlik Spor Kulübüne seçilen Başkan Adil Acar, Ege Spor Life Gazetesi İmtiyaz Sahibi Yılmaz Özlahlan ile uzun vadeli projelerini konuştu

Yapılan kongrede başkan olarak seçilen Adil Acar, aynı zamanda eski Milli Güreşçi olması sebebi ile yaşamını spora adayan bir dünya görüşünü Menemen’in genç sporcularına yansıtmaya başladı.

Evli olan ve 3 ay sonra Babalık heyecanını yaşayacak olan Adil Acar, “Spor hayatımda yaşadığım tüm birikimleri Menemen’in öz evlatlarına yansıtmak adına var gücümüzle çalışacağız. Bizlere her anlamda destek sağlayan Menemen Belediye Başkanı Serdar Aksoy’a sonsuz teşekkür ederim” dedi.

Toplamda 11 spor branşı ile Menemen’in 2500 sporcusuna ciddi hizmet edeceğini vurgulayan çiçeği burnunda başkan Adil Acar, “ En büyük hedefimiz Türk Milli takımına Sporcuları kazandırmak ve özellikle Lokomotifi olmak için tüm enerjimizi bu alanlara yaymış durumdayız. Biz elbette olmazsa olmazlarda futbol devam edecek ama, yetiştiricilik anlamında ve altyapı olarak devam edecek. Onun dışında Güreş, Judo, Basketbol, Voleybol, Taekwondo, Yüzme, Kick Boks, Normal Boks, Kort Tenisi ve Jimnastik alanlarında faaliyetlerimiz devam ediyor.

Şampiyon Sporcularımız Çoğalacak

Uzun vadeli çalışmalarına hız veren Başkan Adil Acar ve Yönetim Kurulu, en kısa zamanda Şampiyon sporcuların sayısının artacağı ve Ülke Sporuna hizmetlerinin devam edeceğini ifade etti.

Acar, “Kamp Merkezi Oluşturduk”

Göreve gelir gelmez ilk iş Kamp Merkezi kurulması adına çalışmalara hız veren Acar, “Biz göreve gelir gelmez, ilk iş Sporcularımızın kullanabileceği bir Kamp Merkezi oluşturmaktı. Bunu başardığımız için çok mutluyuz. Bünyemizde yer alan tüm sporcularımızın Kamp yapabileceği, öğrencilerin konaklayabileceği Gölpark’ı faaliyete geçirdik” dedi.

Adil Acar, “Girmediğimiz Mahalle ve Köy Kalmayacak”

Kısa bir süre olmasına rağmen, hemen hemen tüm mahalle ve köylere ulaşan Menemen Belediye Gençlik Spor Kulübü Başkanı olarak Adil Acar, “Her çocuğumuza spor yaptırmak ve tüm Belediyemizin spor alanlarını evlatlarımıza kullandırmak adına çalışmalarımız her anlamda devam etmektedir” dedi.

Antrenörlerimize ve Eğitmenlere Teşekkür Ediyoruz

Menemen Belediye Gençlik Spor Kulübünün 2500 sporcusuna eğitim veren tüm Antrenörlere ve Eğitimcilere teşekkür eden Acar, “Bizlere bu imkanı sağlayan Sporcu dostu değerli Belediye Başkanımız Serdar Aksoy’a sporcularımız, Antrenörlerimiz ve camiamız adına sonsuz teşekkür ederim” dedi.

Mehmet Arslan, “Acar’a Güveniyoruz”

Menemen Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Arslan, yeni seçilen Başkan Adil Acar’a güvendiğini belirtirken, sözlerine şöyle devam etti. Kariyeri başarılarla dolu olan ve üstelik Milli Sporcu kimliği ile yıllarca hem Ülkemizi hem de Menemen’e en iyi şekilde temsil eden değerli başkanımız Adil Acar ile aynı yönetimde yer almak ve onlara bilgi, birikimlerimi aktararak yararlı olmaya çalışacağım. Geçmiş yılarda sportif faaliyetlerde yaptığımız işler ortada. Bu nedenle Acil Acar başkanımız ve yönetim Kurulu güzel ve başarılı sporcular yetiştirecektir” dedi.

 

Arslan, Serdar Aksoy’a Teşekkür Ederiz

Değişen ve Güzelleşen Menemen’de İlçemizin dört bir yanına hizmet yağdıran, halkın büyük sevgisini kazanan Menemen Belediye Başkanımız Serdar Aksoy’a, Sanat ve Kültür ile Spor’a verdiği değerden dolayı teşekkür ediyorum. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün “Ben Sporcunun Zeki, Çevik ve Aynı Zamanda Ahlaklısını Severim”  lafını kendimize yol çizerek Menemen Gençliğine sahip çıkan Genç Belediye Başkanımız olduğu için çok şanslıyız” dedi.

 

 

Haber ve Foto: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

barfks

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life