lifepahtshop lifepahtshop

İŞÇİEVLERİ BREZİLYA’LI YILDIZLARINA KAVUŞTU

07 / 08 / 2019

İzmir 1. Amatör Ligde şampiyonluk hedefleyen İşçievlerispor, dış transferde kadrosuna 2 Brezilya’lı oyuncu dahil etti

Geçtiğimiz sezon Bozdoğan Belediye forması giyen Jorge Luiz Mateus  de Almeida, 2019-2020 sezonunda İşçievlerispor’a imza attı.

Ronan Candido Lira ise ilk kez Türkiye’de futbol oynayacak. Orta Saha oyuncusu Brezilya ise, 2019-2020 sezonunda İşçievleri ile anlaşma sağladı.

Jorge Luiz, Kanat mevkisi, Ronan Candido ise Orta saha mevkisi oyuncusu olarak İşçievlerispor kulübüne imza atarken, törende Başkan Ersin Gökhan, Başkan Yardımcısı Uygar Cokas ve Teknik Adam Ömer Bademci katılım gösterdi.

Jorge Luiz, ilk olarak İzmirspor forması ile adından bahsettirmeyi başardı. Sonrası Bozdoğan Belediyespor’a transfer olan oyuncu 13 Süper Amatör 8’de BAL Ligi maçlarında forma terletti.

Geçtiğimiz gün İşçievleri ile görüşen ve idmana çıkan Jorge Luiz, kendisi gibi Brezilya’lı olan arkadaşı Ronan Candido’yu da idmana getirmesi ve beraber idmana çıkması ile Teknik Adam Ömer Bademci oyuncuların transferine yeşil ışık yaktı. Oyuncuları beğenen Bademci, Başkan Ersin Gökhan’ın girişimleri sonucunda 2 Brezilya’lı oyuncuyu transferini gerçekleştirdi. Bu transfer sonrası İşçievlerispor tarihinde bir ilk gerçekleşiyor ve 2 Brezilya’lı oyuncu aynı anda Kırmızı beyazlı formayı terletecek.

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

coruhlualt

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life