lifepahtshop lifepahtshop

HOŞGELDİN SAFFET TÜRKSOYUER

08 / 08 / 2019

UEFA A Lisanslı İzmir Futbolunun yakından tanıdığı başarılı Antrenörlerimizde Saffet Türksoyuer, İzmir Büyükşehir Belediye Spor Kulübü Sportif Direktörlüğü’ne getirildi

Evli 2 Çocuk Babası olan Deneyimli Teknik Adam ve Yönetici Saffet Türksoyuer’e tebrik ziyaretinde bulunduk.

Ege Spor Life Gazetesi İmtiyaz Sahibi Yılmaz Özlahlan’ın İzmir Fuar Celal Atik Salonunda ziyaret ettiği Saffet Türksoyuer’e öncelikle yeni görevinde başarı dilerken, hayırlı olması temennilerini iletti.

Son 6 yıldır Seferihisar Belediyespor bünyesinde A takım ve Altyapı olmak üzere başarılı işlere imza atarak adını İzmir futboluna duyurdu.

İzmir Büyükşehir Belediyespor Sportif Direktörü Saffet Türksoyuer, uzun vadeli Spor ile ilgili projelerini Ege Spor Life Gazetesi İmtiyaz Sahibi Yılmaz Özlahlan’a anlattı.

Türksoyuer, “Arka Sokaklara Dokunuş Yapacağız”

Türksoyuer, “İlk amacımız olan Arka Sokaklar diye tabir edilen yerlere ve insanların kalbine dokunuşlar yaparak startımızı orada verip, bu meşaleyi tüm İzmir’e yaymak istiyoruz.

Yetiştirici Kimliğimiz Ön Planda Olacak

Sözlerine devam eden Çiçeği Burnunda Yeni Sportif Direktör Saffet Türksoyuer, “İzmir Büyükşehir Belediyespor Kulübü olarak asli görevlerimizden biri olan önemli ve İzmir’e değer katacak Spor Organizasyonlarına ev sahipliğini üstleneceğiz. 35 Branşta Lisanlı 1. 900 sporcuyu barındıran ve Spor Okullarında ise 7000 üzeri evladımıza sportif anlamda hizmet veriyoruz. Bu sayıyı hızlı emin adımlarla arttırıp daha çok gencimize sporu aşılamak istiyoruz” dedi.

 

Tunç Başkana Teşekkür Etti

Sözlerine son noktayı koymadan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’e teşekkür eden Türksoyuer, “İzmir’e Sportif anlamda tüm enerjimizi vereceğiz” dedi.

 

Haber ve Foto: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

barfks

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life