aydinototepe aydinototepe

Egesporlife ve Yenigün’den dev birleşme

15 / 08 / 2019

İzmir ve Ege Bölgesi'ne yıllardır hizmet eden Ege Spor Life haber portalı ve bölgenin öncü kuruluşu Yenigün Gazetesi arasında iş birliği sağlandı

BAL, SAL, 1. Amatör Küme ve 2. Amatör Küme maçlarının tüm detayları artık Egesporlife.com ile Yenigün Gazetesi‘nde yayımlanacak.

Futbolun ruhunun attığı amatör küme maçları, futbolcu röportajları ve özel haberlerle haftanın 2 günü amatörün dünyası Egesporlife.com ve Yenigün Gazetesi okurları ile buluşacak.

Yenigün Gazetesi’nde gerçekleşen anlaşmaya Ege Spor Life Gazetesi İmtiyaz Sahibi Yılmaz Özlahlan, Yenigün Gazetesi Genel Koordinatörü Mehmet Murat Durur, Yenigün Gazetesi Yazı İşleri Genel Koordinatörü Özgür Coşkun, Yenigün Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Güçlü Güler ve Yenigün Gazetesi Spor Müdürü Semih Demirel katılım gösterdi.

15 Eylül‘de start alacak 1. Amatör Lig, 22 Eylül’de BAL Lig‘i ve 29 Eylül’de Süper Amatör Lig maçları artık Egesporlife.com’un dışında Yenigün Gazetesi’nde yayımlanacak.

Bu süreç içerisinde Ege Spor Life Gazetesi İmtiyaz Sahibi Yılmaz Özlahlan, Eylül 2019’dan itibaren her hafta Yenigün TV ekranlarında canlı yayınlara katılacak. Bu yayınlara amatör spor kulüplerinin başkanlarını, antrenörlerini ve yöneticilerini davet edip enine boyuna amatör futbol hakkında konuşalacak. Ayrıca canlı yayınlar hem Egesporlife.com, hem Yenigün Gazetesi ve web sayfalarında yayımlanacak.

 

 

 

 

aydinotoalt

BENZER HABERLER

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life