çoruhluastepe çoruhluastepe

KEMALPAŞA FK’YA DEV SPONSOR

16 / 08 / 2019

İzmir Süper Amatör Lig ekiplerinden şampiyonluk hedefleyen Kemalpaşa FK(Esnafgücü)’ne Turgutlu Bölgesinin güçlü firmalarından MUTLU HAFRİYAT 2019-2020 sezonu için sponsor oldu

Sezona güçlü bir kadro ve yapı ile giren, yaptığı kongre ile başkanlık koltuğuna geçen Abbas Alp, Kemalpaşa FK takımına destek üstüne destek almaya devam ediyor.

Bugün Başkan Abbas Alp’in ofisinde gerçekleşen anlaşma sonrası Turgutlu Bölgesinin güçlü firmalarından MUTLU HAFRİYAT sahibi Mutlu Cengaver, Kemalpaşa ekibine önemli bir sponsorluk anlaşması imzaladı.

Anlaşmaya Kemalpaşa FK Başkanı Abbas Alp,Genel Kaptan Yüksel Erçakır ve Teknik Adam Savaş Silik ile MUTLU HAFRİYAT Firma Sahibi Mutlu Cengaver katılım gösterdi.

Anlaşma sonrası konuşan MUTLU HAFRİYAT sahibi Mutlu Cengaver, “Bu sezon şampiyonluk arzulayan ve hedefleyen Kemalpaşa FK(Esnafgücü) takımına sponsor olmaktan dolayı mutluyuz. Değerli dostum Kulüp Başkanı Abbas Alp’e, teknik heyete, oyuncu grubuna ve tüm Kemalpaşa FK takımının camiasına başarılar diliyor, sezon sonu şampiyonluk kupasını almalarını cani gönülden istiyoruz” dedi.

Başkan Abbas Alp ise,” Değerli dostum MUTLU HAFRİYAT’ın sahibi Mutlu Cengaver’e sağladığı bu anlamlı destek için ben ve tüm ekibimiz sonsuz teşekkür ediyoruz. Bu sponsorluk anlaşması ile gücümüze güç kattık. Sezon sonu şampiyonluğu alıp, güzel Kemalpaşa’mıza bu anlamlı kupayı getirmek istiyoruz” dedi.

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

coruhlualt

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life