aydinototepe aydinototepe

ÖZÇAMDİBİ KALESİ EMİN ELLERDE

16 / 08 / 2019

İzmir Süper Amatör Lig ekiplerinden Özçamdibispor, iç transferde deneyimli eldiven Yiğit Gülay ile yeniden anlaşma sağladı

Geçen sezon Özçamdibispor forması ile Play-Off ve BAL Ligine yükselme maçı heyecanı yaşayan tecrübeli file bekçisi, 2019-2020 sezonunda yeniden Özçamdibispor ile anlaştı.

Sezon çalışmalarına geç start veren Özçamdibispor, ilk olarak Teknik Adam Ahmet Yakak ile anlaşma sağladıktan sonra, geçen sezon kalesini emanet ettiği Yiğit Gülay ile yeniden anlaşma sağladı.

Başarılı eldiven Yiğit Gülay’ın imza törenine Özçamdibispor Genel Kaptanı Hüseyin Dinçsever, Yönetim Kurulu Üyesi Cihan Güzel ve Teknik Adam Ahmet Yakak katılım gösterdi.

Geçen sezon Yamanlar Esenspor takımında başarılı sezon geçiren başarılı file bekçisi futbola 2005 yılında Dedebaşıspor’da başladı. 2008 yılında Karşıyaka Spor Kulübünün altyapısına amatör transfer olan yetenekli oyuncu, 2012 yılında profesyonel imza attı. Sırasıyla 68 Yeni Aksaray, Bornova Yeşilova ve son olarak da Aliağa FK’da forma giyen file bekçisi, geçen sezon Yamanlar Esenspor’a transfer olmuş ve Play-Off heyecanı yaşamıştı. Yetenekli Kaleci 2018-2019 sezonunda Özçamdibispor ile Play-Off heyecanı yaşayan eldiven 2019-2020 sezonunda yeniden Özçamdibispor ile anlaştı.

Oyuncu, BAL Ligi ve diğer resmi maçlarla 87 kez forma giymeyi de başardı.

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

 

aydinotoalt

BENZER HABERLER

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life