çoruhluastepe çoruhluastepe

SALİHLİ’DEN MANİSA FK’YA

17 / 08 / 2019

Alt yapısıyla başarılı işler çıkaran Salihli Spor üretmeye devam ediyor.

Salihli Spor u15 takımında oynayan 2005 doğumlu başarılı oyuncu "Mehmet Karaaslan" 2.lig ekiplerinden Manisa FK'ya transfer oldu.

Hedefi olanları, hedefine ulaştırmak için uğraşıyoruz

Yıllardır altyapıya verdiği önemle birçok oyuncuyu profesyonel takımlara kazandıran Salihlispor önemli bir oyuncuyu daha Türk Futboluna kazandırmanın haklı gururunu yaşıyor. Salihlispor Altyapı Koordinatörü Abdullah Türkkan, “2005 doğumlu oyuncumuz Mehmet Karaaslan'ı Manisa FK 'ya kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Allah yolunu açık etsin, çok iyi yerlere geleceğinden şüphem yok. Salihli'nin gençlerini Türk Futboluna kazandırmaya devam edeceğiz.

Çocuklar Geleceğimizdir

Antrenmanlarımıza yoğun bir şekilde 12 ay boyunca devam ediyoruz diyen Türkkan, "Oyuncularımız bir sezonda resmi lig, özel turnuvalar ve hazırlık maçları dahil ortalama 55-60 maç sayısına ulaşıyor. Amacımız Türk futboluna doğru hizmet etmektir. Salihli gençliğine ışık olmaya çalışıyoruz. Yetiştirdiğimiz oyuncularımızı iyi yerlerde görmek mutluluğumuzu kat kat artırıyor, dedi. Başarılı oyuncu Mehmet Karaaslan" ise, “Bugün yaşadığım mutluluğun en önemli sebebi olan "Abdullah Türkkan" hocama teşekkür ediyorum. Yol gösterip, hep yanımda oldu, Emeklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Sizi asla unutmayacağım üzerimde hakkınız çok” dedi

 

 

 

coruhlualt

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life