aydinototepe aydinototepe

KEMALPAŞA FK, SAHAYA İNDİ

17 / 08 / 2019

İzmir Süper Amatör Ligde bu sezon şampiyonluk hedefleyen Kemalpaşa FK(Esnafgücü), 2019-2020 sezonunu açtı ve Kemalpaşa İlçe Stadında yoğun bir katılım ile yeni sezona merhaba dedi

2019-2020 sezonunun açılışını Kemalpaşa İlçe Stadında gerçekleştiren Kemalpaşa FK(Esnafgücü), yeni transferleri ve kadroda kalan toplam 23 kişiden oluşan oyuncu grubu ile sezon açılışını Kurban keserek gerçekleştirdi.

Yönetim Tam Kadro Yer Aldı

Kemalpaşa FK(Esnafgücü), takımının Başkanı Abbas Alp, Başkan Yardımcısı Osman Murat Alp, Genel Kaptan Yüksel Erçakır, Yönetim Kurulu Üyeleri Zülküf Karakurt, Hasan Şahin ve Metin Ar sezonun açılışında yer aldı.

Teknik Heyet İşi Sıkı Tutacak

2019-2020 sezonunda güçlü bir teknik heyetle girecek olan Kemalpaşa FK(Esnafgücü) takımı, yeni sezonda işi tutuyor. Teknik Sorumluluğu Savaş Silik’in yaptığı takımda Yardımcı Antrenörler İsmail Vatan ve Hakan Sezer, Kaleci Antrenör Olgunhan Turan ve Kondisyoner İlkay Korkmaz’dan oluşan ekip, sezon sonunda şampiyonluk sözü verdi.

Siyasiler Yalnız Bırakmadı

Sezon açılışı nedeni ile CHP Kemalpaşa İlçe Başkanı Mehmet Ayçil ile yönetim kurulu üyeleri, Kemalpaşa FK(Esnafgücü) takımına yeni sezonda başarı dilerken, Başkan Abbas Alp ve yönetim kuruluna hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

 

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

 

 

 

coruhlualt

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life