çoruhluastepe çoruhluastepe

AYRANCILAR GELECEĞİNİ SAĞLAMA ALIYOR

19 / 08 / 2019

İzmir 1. Amatör Ligde bu sezon şampiyonluk hedefleyen Ayrancılar Gençlik takımının Başkanı Sezai Yün ve Teknik Adam Burak Atasoy’u Ege Spor Life Gazetesi İmtiyaz Sahibi ziyaret etti

Kulüp Başkanı Sezai Yün’a ait olan işletmede yaptığımız sohbette bu sezon ve gelecek adına önemli açıklamalarda bulundu.

Yeni sezona iddia olduklarını ve şampiyonluk arzuladıklarını belirten çiçeği burnunda genç Başkan Sezai Yün, “İyi bir kadro oluşumunu kurmaya devam ediyoruz. Sezona elbette şampiyonluk parolası ile girdik. Güzel ve iyi bir camiaya sahibiz. Doğru birliktelik adından bir yola çıktık. Teknik ekibimizde Türk futbolun önemli isimlerinden Burak Atasoy ile yeniden anlaşarak, çalışmalarımıza hız verdik. A takıma yatırım yaptığımız kadar, Altyapımıza da çok önem veriyoruz. Altyapımızda 130’a yakın sporcumuz mevcut. 2-3 sezon sonra buradan yetişen çocuklarımıza imkan verip, İlçemizin takımına hem maddi hem de manevi destek sağlayacaktır. Elbette transferimiz olacak ama, asıl hedef kendi öz kaynakları ile ayakta duran bir Ayrancılar Gençlik takımı yaratmaktır. Bunun için ben ve tüm yönetim kurulu üye arkadaşlarımız, teknik heyetimiz ve ilçe halkı kenetlendi” dedi.

Yeni Bir Sayfa Açtık

Sözlerine devam eden Başkan Sezai Yün, “Geçmişte istenmeyen olaylar yaşandı. Elbet bundan olumsuz olarak çok etkilendik. Ama yeni bir yönetim anlayışı ile kesinlikle tertemiz bir sayfa açtık. Artık buraya gelen tüm takımlara en güzel karşılaşama ile Ayrancılar takımımıza hak ettiği değeri geri getirmek istiyoruz” diye ifade etti.

Kendisinin de spordan geldiğini belirten Yün, “Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün dediği gibi, Ben Sporcunun Zeki, Çevik ve aynı zamanda Ahlaklısını severim” söz ile biz kendimize her zaman bu yolu seçtik. Atamızın bu anlamlı sözü bize her zaman ışık tuttu. Bunu da uygulamalarımıza belli edeceğiz.

 

Sahamıza Kavuşuyoruz

Sezai Yün, “Ayrancılar İnönü Mahallesinde bulunan sahamız Ocak 2020 tarihinde bitecek ve kulübümüze tahsis edilecek. İzmir Millet Vekili Mahmut Atilla Kaya ve İzmir Gençlik İl Spor Müdürüne sağladıkları katkılardan dolayı çok teşekkür ederiz” dedi.

Taraftara Çağrı

Yün, “O sene Bu Sene diye çıktığımız yolda en önemli gücümüz taraftarımıza özel çağrımdır. Ayrancılar Gençlik takımına sonuna kadar inanmalarını ve destek olmalarını Fair-Play içerinde istiyoruz. Ayrıca 2019-2020 sezonunda İzmir ve Türkiye’de Amatör Liglerde mücadele eden tüm takımlara kazasız belasız ve sakatlıksız bir lig temenni ediyorum” dedi.

Burak Atasoy, “Ayrancılar’a Şampiyonluğu Getireceğiz”

Ardından söz alan Ayrancılar Gençlik takımının başarılı teknik adamı Burak Atasoy, “Transferlerimizi tamamlamak üzereyiz. Yapacağımız 2-3 nokta transfer ile hazırlıklarımız yapıyoruz. Yapacağımız hazırlık maçları ile takımın son durumunu görüp, ihtiyaç dahilinde gerekeni yapacağız. Öncelikle yeni sezonda başta bizim takım olmak üzere tüm takımlara Fair- Play içerinde geçmesini temenni ediyoruz. Ayrancılar halkı futbolla yatıp futbolla kalktığı için başarılı olmak adına başkanımız Sezai Yün ve yönetim kurulumuz istediğimiz ne varsa yerine getirdi. Bizlerde üstümüze düşen görevi en iyi şekilde yapıp, İlçemize şampiyonluk ve kupa getirmek istiyoruz. Bu arada kadromuza dahil ettiğimiz oyuncu grubuma sonsuz teşekkür ediyorum. Aslanlar gibi çalışmalarımızı ve verdiğimiz direktifleri uyguluyorlar. Başarıyı bu Aslan parçaları ile gerçekleştireceğiz. 2019-2020 sezonunda şampiyonluk yolunda bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmayan taraftarımıza çağrımdır. Kulübümüze ve ilçemize yakışır bir şekilde başta kendim olmak üzere zarar vermemek adına özen göstermelerini rica ediyorum” dedi.

 

 

Haber ve Foto: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

 

 

 

 

barfks

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life