fiorita otel fiorita otel

GELECEĞİN ÖDEMİŞSPOR’U İÇİN ADIMLAR ATILIYOR

19 / 08 / 2019

İzmir Süper Amatör Lig'de gözünü zirveye diken Ödemişspor, altyapıda da atılım yaptı

Kırmızı-Lacivertli kulüp, Mahmut Arslan koordinatörlüğünde başarılı antrenörler Tuğrul Deveci, Yasin Aksakal, Taşkın Şahin ve Sezgin Bal ile anlaştı.

Altyapıda geniş vadeli bir yapılanmaya giden Ödemişspor, altyapıdaki teknik ekibini oluşturdu. Akademileşme hedefindeki kulüp, daha önce Ödemiş'te de futbolcu ve teknik adam görev alan ve Aydınspor 1923 altyapısında da koordinatörlük görevi yapan Mahmut Arslan'ı altyapı koordinatörlüğüne getirdi.

Ödemişspor, son yıllarda Ödemiş Gençlik altyapısında başarıyla görev yapan antrenörler Tuğrul Deveci, Yasin Aksakal ve Taşkın Şahin ile Beydağ Belediye altyapısında görev alan antrenör Sezgin Bal ile anlaşmaya vardı. Kırmızı-Lacivertliler'de altyapı çalışmaları, yaş gruplarında yapılacak dağılıma göre en kısa sürede başlayacak.

Ödemişspor Kulübü Başkan Yardımcısı Mustafa Turan, "Kulübümüz altyapıda akademileşme hedefiyle ilerliyor. Bu amaçla güçlü bir teknik ekip oluşturduk. Altyapı koordinatörümüz ve antrenörlerimiz bugüne kadar başarıyla görev almış, altyapıda çalışmanın fedakarlığını özveriyle üstlenmiş isimler. Görev aldıkları kulüplerden de oyuncularla altyapımıza güç katacaklardır. Biz de yönetim olarak altyapı ile ilgili ne gerekiyorsa yapmaya hazırız. Altyapı olmadan kalıcı başarılar hedeflenemez. Hedefimiz oyuncularımızın sağlıklı şekilde gelişmesi Ödemişsporumuza ve Türk futboluna kazandırılması. Bu noktada görev yapacak teknik ekibimize başarılar diliyoruz. Tüm Ödemişlileri de altyapımıza destek vermeye davet ediyoruz. Yarının Ödemişspor'u şimdiden yola çıkmıştır" dedi.

 

 

 

 

barfks

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life