aydinototepe aydinototepe

İZMİR OSMANGAZİ’DEN SPOR OKULU HAMLESİ

21 / 08 / 2019

İzmir Osmangazi Spor, 2019-2020 futbol sezonu Spor okulu kayıtlarını yapacağını duyurdu

İzmir Osmangazi Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Aslan Yavuz, Gençleri Kaliteli Eğitim ile birlikte geleceğin yıldız adayı olmaları için bu fırsatı değerlendirmeleri tavsiyesinde bulundu.

Süper Amatör Lig’de Mücadele eden İzmir Osmangazi Spor A takımı, geleceğin futbol yıldızlarını belirlemek ve altyapısını güçlendirmek için çalışmalarına hız verdi. Bu bağlamda tüm sporcuları kapsayan Alt yapı oluşumu için takvim belirlendi. Bu çerçevede gelen başvuruların değerlendirileceği belirtildi. Yapılacak kayıtlar neticesinde başarılı olan gençlerin İzmir Osmangazi Spor U11, U12 takımlarına dahil edileceği ifade edildi.

Hedef Akademi Düzeyinde Oyuncu Yetiştirmek

İzmir Osmangazi Spor kulübü Başkanı İdris Akıncı altyapıya büyük önem verdiklerini ve ilerleyen zamanda Kaliteli eğitim almış gençlerin basamakları bir bir tırmanarak önce iyi birer birey olmalarını ve daha sonrasında da Akademik düzeyde oyuncular yetiştirip İzmir ve Türk Futboluna katkı sağlamayı hedeflediklerini belirtti. İzmir Osmangazi Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Aslan Yavuz, elde edilen başarılara yeni sezonda da aynı şekilde devam etmek istediklerini ve bu bağlamda tüm yaş gruplarına eğitim vermek için hedef koyduklarını belirtti.

Kayıtlar için 0 532 133 21 03 nolu numaradan iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

coruhlualt

BENZER HABERLER

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life