aydinototepe aydinototepe

KEMALPAŞASPOR SEZON AÇILIŞINI YAPTI

22 / 08 / 2019

İzmir Süper Amatör Ligin iddialı ve güçlü ekiplerinden Şampiyonluk hedefleyen Kemalpaşaspor, bugün Kemalpaşa Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı’nın katılımı ile 2019-2020 sezonunun açılışını yaptı

Sezona şampiyonluk parolası ile giren Kemalpaşaspor, yaptığı nokta transferlerle dikkatleri üstüne çekmeyi başarırken, takımın başına Fenerbahçe’li Erman Yıldırım’ı getirdi. Ardında yardımcılığına ise golleri ile adından sıkça söz ettiren Özgür Bayram ve genç çalıştırıcı Ali İhsan Fidan’ı takımın teknik sorumluğuna emanet edildi.

Sezon açılışına Kemalpaşa Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı, Kemalpaşaspor Kulüp Başkanı Ramazan Faal, Kemalpaşa Belediyesi Spor Müdürü ve aynı zamanda Kemalpaşaspor Başkan Yardımcısı Coşkun Dinçer ve Kudret Balcı, As Başkan Ahmet Cemil Balyeli, Genel Kaptan Ömer Köktürk, Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Yaşar, Sportif Direktör Sebahattin Yılmaz ve Ulucak Birim Amiri Çetin Kayalı katılım gösterdi.

Ramazan Faal, “Şampiyonluk İstiyoruz”

2019-2020 sezonunun açılışında konuşan Kemalpaşaspor Kulüp Başkanı Ramazan Faal, “Bu sezon şampiyonluğu elde edip, Kemalpaşaspor olarak önümüzdeki sezon BAL, sonrasında ise 3 lige çıkmak istiyoruz. Bunun için vargücümüzle çalışıp,hedeflediğimiz şampiyonluğu ve şampiyonlukları elde etmek ilçemizi futbol adına heyecanlandırmak istiyoruz. Yeni sezonda tüm amatör takımlara başarılar diliyorum” dedi.

Karakayalı,” Kemalpaşa Gençlerine Hizmetimiz Devam Edecek”

Kemalpaşaspor’un sezon açılışında konuşan Kemalpaşa Belediye Başkanı Rıdvan Karakalı, “2009-2014 yıllarında Kemalpaşa Belediye Başkanlığım döneminde Altyapıya çok ciddi önem verdiğimiz herkes bilir. Yıllarca amatör ve profesyonel futbol oynadım. Ayrıca benden Eğitim Öğretmeni olduğumdan dolayı “Sağlam Kafa Sağlam Vücut’da Bulunur” düşüncesi içerisinde Mustafa Kemal Atatürk’ün bu anlamlı sözünü unutmuyor ve hayata geçirmek adına çok çalışıyor ve gençlere tüm imkanlarımızı seferber ediyoruz. Seçimlere girerken Projeleriniz nedir diye? sorduklarında ben hep İnsan dedim. Dar gelirli insanların çocuklarına eğitim verebilirsem, spor yönünde hizmet verirsem en büyük kazancımız bu yönde olacak. Kemalpaşa’mızda Büyükşehir’in yaptığı 5 tane Kapalı Spor salonu var. 5 yıl bunlar atıl kaldı. Daha önceleri Sabah saat 09’dan Akşam 23’e kadar buralar cıvıl cıvıldı. Artık eski haline dönmesi için tüm atıl durumda olan Kapalı Spor Salonlarının bakımını yapıp, eskisi gibi tüm halkımızın yararlanacağı bir heyecanı getireceğiz. Geçmişte farklı Spor branşlarında Milli Sporcular çıkartan ilçemiz yeniden Milli sporcular ile anılacak” dedi.

 

Rıdvan Karakayalı, “Kemalpaşaspor’u Lider Takım Yapacağız”

Sözlerine devam eden Karakayalı, “Kemalpaşa’da 18 Amatör takımın yer aldığı bir ilçede yaşıyoruz. Öncelikle tüm takımlarımıza destek olacağız ama bu işin bir de Lokomotif yönünde bir takımı ön planda ve Lider tutup üst liglere çıkması ve diğer takımlarında hem yarışmacı hem de yetiştirici olması yönünde çalışmalar yapacağız. 2019-2020 sezonunda amatör liglerde mücadele eden tüm takımlara başarılar diliyorum” dedi.

 

 

Haber ve Foto: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

barfks

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life